Основні способи захисту пластикового вікна від злому

Саме вікна є найбільш вразливими місцями у квартирах й будинках. Згідно зі статистичними даними, найчастіше зловмисники зламують стулки, після чого безперешкодно проникають в приміщення. Якщо залишити вікно на провітрювання, грабіжники істотно заощадять час. Наявність засувок теж не гарантує повноцінний захист, адже можливе агресивне розбиття скла. На щастя, сучасний захист вікон від зламу дозволяє значно підвищити безпеку і бути впевненим в тому, що ви не станете жертвою зловмисників.

Захист пластикових вікон від злому за допомогою блокування

Одна з найбільш поширених причин вдалих зламів полягає в поганому блокуванні вікон. Їх рекомендують закривати, виходячи з дому. Якщо ви не завжди робите це, краще встановити датчики, які спрацьовують, коли вікно залишається відкритим або замок не заблокований.

Але навіть якщо ви не забуваєте про закриття вікон, злодії можуть зламати конструкцію через слабкі засувки. Блокування на ключ – це максимальний рівень захисту. Щобільше, такий спосіб явно зацікавить сім’ї з маленькими дітьми, адже дитина не зможе випадково відкрити вікно без ключа.

Існують різні варіанти віконного блокування для різних типів вікон. Наприклад:

  • Замок-ручка. Тут в ручку вбудований замок, який закривається на ключ. Також існує ручка з кнопковим блокуванням замість замка.
  • Врізний замок. Монтується безпосередньо в профіль вікна бовтами.
  • Замок-заглушка. Різновид ручки, яка знімається і не дозволяє відкрити стулку вікна.
  • Замок з тросом. Чимось схожий на замок з ланцюжком, але в цьому випадку, ланцюжок замінений тросом, закріпленим до обмежувального і додаткового блоку.

Захист металопластикових вікон від злому механічними способами

Протизламні замки на вікна – не єдиний спосіб захистити конструкцію. Існують і інші способи:

  • Протизламна фурнітура. Представлена ​​у вигляді замкової цапфи. Такого роду фурнітура нівелює вірогідність зламу вікна ломом, оскільки її основою є якісна сталь, здатна витримати навантаження в півтори тонни.
  • Зовнішні накладки. Встановлюються зовні, ускладнюючи процес висвердлювання пластика. Грабіжникові доведеться витратити занадто багато часу на цей процес. Додатково рекомендується установка сталевих захисних пластин біля ручки.

Захист металопластикових вікон від злому міцними стеклами

Навіть найдорожчі і найміцніші замки не зможуть стати перешкодою для грабіжника, якщо він захотів розбити скло. Щоб цього не сталося, потрібно вибирати захисне скління. Існують різні варіанти:

Загартоване скло. Його міцність в десять разів вища в порівнянні зі звичайним. Завдяки термообробці, воно стало стійкішим до руйнування. Розбивши це вікно, замість уламків посипляться невеликі гранули.
Ламіноване скло. Містить два і більше скла з вініловим шаром, який затиснутий між ними. Йдеться про безпечне скло, яке здатне запобігти крадіжці. Додатковою перевагою є його поліпшена звукоізоляція.
Бронеплівка. Скло обклеюють захисною плівкою. Є найбільш доступним варіантом, якщо порівнювати з попередніми. Після розбиття скла уламки будуть утримані плівкою і не дозволять швидко проникнути в приміщення.

Використання декоративних решіток на вікна

Віконні решітки – один з найстаріших способів захисту вікон приватних будинків, офісних об’єктів і квартир на перших поверхах. Завдяки залізним ґратам, дійсно підвищується протизламність вікна. Декоративні елементи забезпечать не тільки захист, а й стануть прикрасою екстер’єру житла.

Захист пластикових вікон від злому за допомогою охоронної сигналізації

Навіть якщо грабіжникові вдасться проникнути в житло, моментально спрацює охоронна сигналізація, що злякає його і змусить втекти. Захист металопластикових вікон від злому за допомогою охоронної сигналізації стане завершальним етапом протекції. Віконні сигналізації представлені у вигляді:

  • Датчиків відкритого вікна. Спрацьовують при відкритому або зламаному вікні.
  • Систем сигналізації з інфрачервоним детектором руху. Активуються, якщо виявляється рух біля вікна.
  • Сенсорів віддаленого контролю. Прекрасно справляються із завданням виявлення руху і попереджають, якщо вікно залишається відкритим в нічний час доби.

Вищеописані способи дозволять значно ускладнити процес зламу і підвищать ймовірність того, що грабіжник вирішить відмовитися від свого задуму.

Щоб замовити протизламне металопластикове вікно звертайтеся до офіційних партнерів компанії «VIKNALAND», представлених на нашому сайті.