Що таке ламінація вікон?

Один з найбільш популярних способів урізноманітнити дизайн металопластикових вікон – зміна кольору профілю. Тому ламінація – прекрасний винахід, що перетворює прості білі металопластикові вікна на справжній шедевр із дорогих порід дерева.

Сутність ламінування полягає в нанесенні особливої кольорової плівки на ПВХ-профіль вікна. Здійснюється така процедура в заводських умовах на спеціальному обладнанні.

Надміцна ламінаційна плівка захищає віконний профіль та істотно подовжує його експлуатаційний термін, витримуючи:

  • перепади температур;
  • механічний вплив;
  • вологість;
  • прямі сонячні промені, захищаючи профіль від перегріву та деформації.

Важливо знати, що така плівка не розшаровується і не вимагає особливого догляду. За допомогою ламінування віконному профілю можна надати будь-який колір за шкалою RAL​​, будь то спокійний зелений, насичений червоний або сміливий фіолетовий. Крім цього, ламінація може бути матовою або глянцевою, а також мати фактуру металу, шкіри, «короїда» або ж дерева. Такі можливості дозволяють зробити вікно повноцінною частиною найвишуканішого інтер’єру.

Найбільш популярною сьогодні є ламінація «під дерево», завдяки чому вікна чудово вписуються в будь-яке внутрішнє оздоблення оселі, створюючи затишну атмосферу. Ламінація «під дерево» найбільш затребувана при оформленні заміських дерев’яних домів і котеджів. Адже ніщо так не прикрасить величний зруб або альпійський будиночок, як стильні вікна кольору червоного дерева, ялини, дуба, горіха, вишні.

Матеріал плівки для ламінації багатошаровий і має зазвичай тиснену поверхню. Таким чином, металопластикове вікно стає і на вигляд, і навіть на дотик практично ідентичним дерев’яному. Крім цього, на ламінованому профілі не помітні плями, відбитки пальців і дрібні подряпини.

В залежності від ваших уподобань, цілей та фінансових можливостей вікно можна заламінувати з однієї або обох сторін, а також використати так званий профіль «в масі».

При односторонній ламінації плівкою вкривається необхідна сторона профілю – внутрішня або зовнішня. Внутрішня ламінація дозволяє досягти гармонійного поєднання всіх елементів інтер’єру. Зовнішню ж сторону вікна зазвичай ламінують у приватних будинках або на дачах для кращого зовнішнього вигляду всього будинку. При двосторонній ламінації плівка наноситься як на внутрішній, так і на зовнішній бік віконної рами та стулки. При цьому білою залишається тільки та ділянка, яку видно при відкритій стулці. Профіль в «в масі» не білий, а коричневий. Тому після ламінування білі ділянки відсутні навіть при відкритій стулці.

Важливо розуміти: заламіноване металопластикове вікно значно практичніше за дерев’яне. До того ж ламінаційна плівка буде служити вам не менше 20-ти років.

Зверніть увагу! Стандартне металопластикове вікно зазвичай виготовляється і встановлюється протягом кількох днів. За ламінації термін виробництва вікна збільшується в середньому днів на 10.

При ламінації світлопрозорих конструкцій ТМ VIKNALAND використовуються ламінаційні плівки Hornschuch, Renolit та WINSHIELD від виробників з Німеччини та Ізраїлю. Кваліфіковані фахівці також доберуть і встановлять відливи, підвіконня та віконні ручки відповідно до кольору віконних рам. Крім цього, майстри виконають обробку укосів, що гармонують із загальним дизайном вашого інтер’єру.