На що звертати увагу при виборі
металопластикових вікон

Завдяки своїй довговічності і легкості у догляді, металопластиковим вікнам вдалося практично повністю витіснити конструкції з дерева. При цьому потрібно розуміти, як правильно обирати металопластикові вікна і на що звертати увагу перед покупкою. Наполегливо не рекомендуємо робити вибір на користь дуже бюджетних моделей. Заощадивши на матеріалах та фурнітурі, негативні наслідки проявляться дуже скоро – ви зіткнетеся з ними вже найближчої зими. Набагато раціональніше довіритися офіційним партнерам VIKNALAND або самостійно розібратися, як обрати якісні пластикові вікна. Лише в такому випадку ви можете бути впевнені у відсутності протягів, запотівання, намерзань та інших поширених проблем, від яких страждають багато власників будинків і квартир.

Як обрати пластикові вікна для квартири

Перед вибором оптимальної конструкції потрібно визначитися, якому виробникові віддати перевагу. Замовляючи вікна торгової марки VIKLANALD, споживач може розраховувати на покупку надійної конструкції з якісним склопакетом. Сьогодні на ринку є величезна кількість різноманітних рішень для скління будинків. Як не заплутатись в такому розмаїтті і знайти оптимальний варіант?

Вікна в багатоквартирних будинках повинні відрізнятися високою шумоізоляцією, безпекою та можливістю вентилювати приміщення. Окремої уваги заслуговують комплектуючі, якісна фурнітура, герметичність вікна та щільність прилягання стулки. Людям, які проживають на перших та останніх поверхах, варто придивитися до ПВХ-вікон з протизламними елементами захисту, а якщо в сім’ї є діти – подбати про наявність спеціальних блокаторів або ручки з ключем.

Як правильно вибрати пластикові вікна для приватного будинку?

Вибір металопластикових вікон в заміському будинку багато в чому залежить від енергозберігаючих властивостей. Щоб витрачати менше електроенергії на теплоносії взимку, краще робити вибір на користь багатокамерних профільних систем та мультифункціональних склопакетів. В такому разі в зимовий сезон вікно буде зберігати тепло в будинку, а в літній – забезпечувати свіжість у приміщенні. Вартість такого вікна буде дещо вищою, проте вже після першого сезону всі витрати повністю окупляться.

Щоб додатково захистити свій будинок, рекомендуємо встановити додаткову протизламну фурнітуру.

Визначтеся з розмірами вікон

Щоб визначитися з точними розмірами майбутньої конструкції, потрібно скористатися послугами замірника. Майстри добре розбираються в особливостях проведення замірів для легкого монтажу і зручної експлуатації вікна в подальшому. Для розрахунку приблизної вартості конструкції можна спробувати виконати заміри самостійно, без сторонньої допомоги. Так, аби отримати розрахунок вартості конструкції вам потрібно виміряти ширину та вистоту вікна, а також глибину підвіконня та відкосів.

Визначившись з параметрами ПВХ-вікна, кількістю стулок та типом відкривання, можна зв’язатися з офіційними партнерами VIKNALAND по всій Україні, які виготовляють конструкції за індивідуальними параметрами, попередньо розрахувавши приблизну вартість замовлення.

Якому типу відкривання стулок віддати перевагу?

Щоб зрозуміти, які металопластикові вікна краще у вашому конкретному випадку, необхідно обрати відповідний тип стулок. Саме від них залежить те, наскільки функціональною і комфортною буде конструкція під час експлуатації.

Вибір типу стулок залежить від того, які розміри має стулка та конструкція загалом, скільки вікон у кімнаті і чи потрібно регулярно провітрювати приміщення.

 • Глухі вікна. Йдеться про стандартні конструкції, що складаються з рами і склопакету. У глухих вікнах відсутня фурнітура, вони не відкриваються. Найчастіше встановлюються як вітринний варіант.
 • Поворотно-відкидні вікна. Найбільш популярний тип відкривання, підходить для будь-яких будинків та квартир. За допомогою такого механізму, допускається горизонтальне і вертикальне відкривання, а також є можливість мікропровітрювання.
 • Фрамужні. Забезпечують можливість провітрювання приміщення за допомогою маленької горизонтальної стулки.
 • Штульпові вікна. В даному випадку, стулки відкриваються в одній площині, у внутрішню частину кімнати.
 • Розсувні блоки. Ідеальний варіант для невеликих приміщень. Часто використовуються при склінні лоджій та балконів.

Оберіть якісний ПВХ-профіль

Профільні системи доступні в різних класах: преміум, стандарт, економ. Вибір класу багато в чому залежить від того, які вимоги у замовника до тепло та звукоізоляції і який у нього бюджет.

Не забувайте про те, що саме профіль та армування забезпечують надійність і жорсткість конструкції, тому їх вибору потрібно приділити особливу увагу. На перший погляд може здатися, що всі ці конструкції виробляються з ПВХ і зовні не відрізняються. Однак показники теплоізоляції залежать від внутрішніх повітряних камер, а за міцність відповідає армування.

В асортименті виробника VIKNALAND доступні такі різновиди профільних систем:

 • VIKNALAND 85Pro. Гарантія максимального теплозбереження, відмінної теплоізоляції і затишку для будинку. Під час виготовлення даного профілю були задіяні останні технічні досягнення та інновації для вашого комфорту.
 • VIKNALAND В70-6К. Прототипом цієї системи послужила класична модель В70. У зазначеному профілі 6 камер, що дозволяє розраховувати на високий теплозахист і поліпшену теплоізоляцію.
 • VIKNALAND В70-3K. Забезпечення теплоти в будинку і прекрасного захисту від шуму.
 • VIKNALAND B58 – 5K. Являє собою оптимальне рішення за доступною ціною. Система відрізняється енергоефективністю та звукоізоляцією. Конструкція включає в себе універсальне армування.
 • VIKNALAND В58-4K. Завдяки технічним характеристикам профілю вдалося досягти кращих теплозахисних характеристик та міцності, що дозволяють довгі роки експлуатувати вікно в будь-яких типах приміщень.
 • VIKNALAND В58 RL (Round Line). Профільна система цієї серії виділяється сучасним дизайном, який передбачає наявність заокруглених граней. Дана модель припаде до душі поціновувачам естетики.

Особливості вибору склопакета

Якщо ви хочете правильно вибрати пластикові вікна, приділіть особливу увагу склопакету. Важливо враховувати умови, в яких буде встановлено вікно. Однокамерні склопакети використовують переважно для скління балконів і неопалюваних приміщень. Двокамерні, в свою чергу, припадуть до душі тим покупцім, які цінують енергозбереження та шумоізоляцію.

Вибір фурнітури металопластикового вікна

Не менш важлива і фурнітура, яка впливає на комфорт експлуатації віконної конструкції, бездоганну роботу систем, м’який хід і забезпечує захист від злому. Найбільш довговічні комплектуючі виготовлені зі сталі. Перед замовленням вікна потрібно переконатися в тому, що конструкція супроводжується сертифікатами і маркуванням з брендовими знаками. Компанія VIKNALAND пропонує широкий асортимент фурнітури: австрійську фурнітуру МАСО, німецьку класику SIEGENIA і кращу турецьку фурнітуру Fornax.

Аксесуари та комплектація – як один із критеріїв вибору металопластикових вікон

При виборі аксесуарів для вікон, особливий акцент робиться на їх матеріалі, кольоровій гамі та функціональності. Послуга ламінування профілю відкриває широкі можливості для дизайну ПВХ-вікон. Палітра ламінації включає більш ніж 200 кольорів та текстур. Ви можете підібрати найбільш вдалий колір для свого будинку, або навіть зімітувати поверхню дерева чи металу.

Після вибору металопластикових вікон, їх можна комплектувати ролетами, жалюзі, москітними сітками. Комплектація доповнюється підвіконнями, відкосами та відливами.

Щоб купити пластикові вікна в будь-якій області України, зверніться до наших офіційних Партнерів, зазначених на сайті. Вони допоможуть з розрахунком точної вартості конструкції, проконсультують і дадуть відповідь на ваші запитання.