Правила підготовки вікна до зими

Про погоду: Температура на вулиці понизилася … Ідуть дощі … Прийшла та пора року, яка, як митець, розфарбовує природу яскравими фарбами. І пора нам з Вами підготувати вікна до зими. Хоча сучасні металопластикові вікна відрізняються надійністю, своєчасний догляд і обслуговування дозволить продовжити їх належне функціонування та довговічність.

Що треба зробити, щоб підготувати пластикові вікна до зими?

Прийняти рішення – це найперший, але і найважчий пункт, далі буде легше

Зняти москітні сітки – демонтаж москітної сітки займає лічені секунди, але велике прохання не ставте їх  брудними в комору. Вони кожен день працювали, затримували пил, тополиний пух, не пускали комах в приміщення. Помийте, висушіть і на наступний сезон вікна будуть радувати вас чистим повітрям.

Помити  вікна – дана процедура не відрізняється особливою складністю. На даний момент існує багато різних миючих засобів для скла, всі вони дозволять якісно очистити поверхню. Не забудьте протерти профіль рами, стулки, підвіконня. Після миття приховане сонця ясне світло буде вам світити у відповідь. Іншими словами вікно посміхнеться вам і скаже спасибі. До речі, якщо на поверхню скла нанести засіб антидощ  – буде Вам тривале щастя з чистими вікнами.
Оглянути вікна – більша частина роботи вже виконана, залишилося небагато:

  • Перевіряємо ручкою фурнітуру на предмет заїдань і при необхідності – очищення, змащування фурнітурного механізму (можна підключити фахівця)
  • Перевіряємо ущільнювач, і щільність прилягання в закритому положенні. При необхідності – зробити змащення або заміну ущільнювача (можна підключити фахівця)
  • Перевіряємо вікно на предмет затирання, перекосу стулки – регулювання фурнітури (можна підключити фахівця).

І пам’ятайте: пластикові вікна полегшують життя і практично не вимагають догляду! Але все ж, для того щоб Ваші вікна довше Вам служили і радували безвідмовною роботою – необхідно виконати нескладні вищеописані дії.