Магнітні вимикачі AEROCONTROL від SIEGENIA

Комфортні та безпечні умови для проживання — саме таке посилання має сучасна електротехніка. Щороку технічні властивості всіх приладів поліпшуються, а їхній функціонал — розширюється. До вашої уваги — магнітні вимикачі AEROCONTROL від SIEGENIA, які наразі використовуються в металопластикових вікнах, гарантуючи комфорт і максимальну безпеку власникам. Вони вбудовуються в профіль таким чином, аби залишитися невидимими, тож не впливають на загальний дизайн віконної конструкції. Тому ці вимикачі мають великий попит у власників будівель, де обладнана центральна система безпеки.

Магнітні вимикачі пройшли сертифікацію згідно VdS, тобто відповідають стандарту пожежної безпеки, яку розробила незалежна організація в Німеччині. Це означає, що ви можете бути стовідсотково впевнені в надійності цих пристосувань.

Функція електронного захисту від злому

Магнітні вимикачі AEROCONTROL дають змогу об’єднати металопластикові вікна та підйомно-зсувні двері з центральною системою контролю або сигналізацією. Це відмінне рішення для забезпечення надійності та безпеки приміщення. Магнітні вимикачі у цьому разі не тільки подають сигнали, але можуть відповідати за відчинення або правильне зачинення віконних і дверних конструкцій. Ці функції залежать від моделі вимикача. Щодо безпеки — вони відповідають класу С згідно VdS.

Функція автоматичного управління опаленням

Деякі магнітні вимикачі підключаються до опалювальних приладів (термостатних клапанів), використовуючи загальну систему управління будівлею. Вони регулюють роботу провітрювачів в автоматичному режимі та у такий спосіб заощаджують енергію.

Функція використання у витяжних приладах

Безпека під час роботи топкових установок із відкритим полум’ям, у які вмонтовані витяжні ковпаки і витяжні прилади, забезпечують вимикачі AEROCONTROL з допуском DIBt. Вони працюють разом із приладом контролю вікон та витяжки.

AEROCONTROL і металопластикові вікна

Головні переваги та особливості застосування магнітних вимикачів у вікнах:

Високий рівень захисту від злому:

 • Легке встановлення і з’єднання з чинними системами контролю та сигналізації.
 • Сертифікація VdS вбудованої системи відчинення та зачинення віконної конструкції. У тому числі — наявність найвищого класу С для деяких типів вимикачів.
 • Ця продукція може використовуватися поліцією з метою безпеки та збереження.
 • Підключення до всіх можливих стандартних систем провідників.
 • До скловолокна є можливість підібрати різні додаткові приналежності.
 • Якщо магнітний вимикач виходить з ладу або з’являються перешкоди в його роботі, система контролю про це сповістить (ця функція залежить від типу управління).
  Є варіанти з сертифікацією по ЕN і для систем, котрі працюють завдяки локальній мережі безпеки (LSN).

Безпека під час роботи камінів із відкритим полум’ям:

 • Відкриті каміни та витяжні ковпаки можна використовувати одночасно з інтегрованим приладом контролю вікон та витяжки SIEGENIA.
 • Для всього пакета гарантований сертифікат DIBt.

Економія на опаленні:

Зниження витрат енергії досягається таким чином: у центральну систему управління будівлею передається сигнал про відчинене вікно. І завдяки автоматичному регулюванню параметри термостатних опалювальних приладів зменшуються.

Переваги під час встановлення:

 • Універсальне застосування. Підходить для будь-яких матеріалів, з яких зроблені вікна та всіх систем фурнітури SIEGENIA. Також використовується для вікон із найрізноманітнішою формою.
 • Вбудовується у фальц-рами (вид профілю не має значення).
 • Накладний вимикач можна додатково обладнати необхідними елементами.

AEROCONTROL і підйомно-зсувні двері

Високий рівень захисту від злому:

 • Вбудований контроль відчинення та зачинення із сертифікацією VdS для охоронних систем: клас В (відчинення та зачинення) і клас С (тільки зачинення).
 • Просте інтегрування в системи спостереження та сигналізації, які вже обладнані в приміщенні.
 • Об’єднання з BUS-системами, що є у загальній мережі.
 • Надійний захист від саботажу з магнітним перемикачем.

Скорочення витрат на опалення

Розумна система, що спрацьовує автоматично, дає змогу істотно заощадити енергоресурси. Відбувається це таким чином: центральна система управління будівлею отримує сигнал про те, що вікна відчинені. Водночас спрацьовують термостатичні клапани на радіаторах — вони опускаються, і теплоносій знижує інтенсивність, або вимикається.

Переваги під час встановлення:

 • Може використовуватися не тільки для металопластикових підйомно-зсувних дверей, але і для дерев’яних (схеми А і С).
 • Простий монтаж магніту, що розташований у кришці каретки, і магнітного перемикача під направляючою.
 • Не потрібно встановлювати кабельний перехід від стулки до рами, що спрощує монтажні та експлуатаційні властивості магнітних перемикачів.

Купити цю продукцію можна в будь-якому регіональному представництві компанії. Якщо вам буде потрібна фурнітура нестандартного вигляду, зв’яжіться з нашими фахівцями, і ми виконаємо ваше замовлення з ідеальним результатом.
Бажаєте замовити вікна з якісною німецькою фурнітурою від SIEGENIA? Звертайтеся до офіційних партнерів VIKNALAND у своєму місті.