Навіщо викликати замірника вікон?

При заміні вікон важливо правильно знати розміри рами та інші деталі. Самостійні заміри можуть призвести до помилки і неправильного виготовлення та встановлення вікон. Бажана економія часу врешті може виявитися лише головним болем. Аби уникнути такої помилки та пов’язаних із нею проблем, скористайтеся безкоштовним викликом майстра, зателефонувавши до салону-магазину Viknaland у вашому регіоні.

Наш експерт зробить усі вимірювання правильно з урахуванням технології виготовлення та установлення. Це убезпечить вас від частих помилок клієнтів, які хочуть усе зробити власноруч, а потім звертаються до майстрів зі скаргами на недостатню герметичність, звукоізоляцію й теплозахист. Усе це – можливі наслідки неправильного вимірювання та установлення. Тому краще один раз вірно зняти заміри, запросивши фахівця, аніж переробляти неякісно установлене вікно Така тактика, безперечно, зекономить ваш час і гроші.

Замірники ретельно роблять вимірювання кожного отвору. Важливо розуміти, що кожне вікно є індивідуальним, і це обумовлено різною товщиною і матеріалом стін, неправильною формою прорізів, способом кріплення тощо.

Точне вимірювання – це перший крок до конструювання вашого ідеального вікна. Тож не варто нехтувати важливістю цього процесу.