Дитячі замки на пластикові вікна

Поява в родині малюка це не тільки радість, а й велика відповідальність. Не буде зайвим повторювати знову і знову про безпеку. Безпека маленьких і цікавих створінь, які тільки вивчають цей світ. Завдання батьків створити для дитини безпечний простір.

Дітиі швидко вчаться новому. Дорослі люди часто недооцінюють швидкість розвитку малюків і їх тягу до дослідження. А малюки в своєму прагненні побачити щось нове вельми спритні і винахідливі. Скільки всього цікавого та незвичайного відбувається за вікном! Дитина, яка і ходити до пуття не навчився, цілком може знайти способи дотягнутися до вікна. Вона може наблизити щось з меблів до вікна і легко забратися на підвіконня. Тим більше якщо предмети меблів вже стоять поруч з вікном, то це істотно полегшить задачу.

А далі, якщо на вашому металопластиковому вікні встановлена ​​звичайна ручка, то повернути її дитині не складе особливих труднощів. Здоров’я і життя маленького непослуха за лічені миті може опинитися під загрозою.

Окремо потрібно відзначити москітні сітки. Наявність їх на відкритому вікні створює у дитини ілюзію перепони і бажання перевірити її на міцність. Москітні сітки не розраховані на нагрузку.

Трагедії можна уникнути, встановивши на вікно всього лише ручку з замком. Їх ще називають “анти-дєтка”. Ручки з замком дозволяють фіксувати стулки в закритому і відкинутому положенні (за умови поворотно-відкидної стулки). Для заміни ручки можна запросити фахівця. А можна це зробити самостійно. Зробити це дуже просто.

Для цього потрібно перевести ручку в закрите положення. Повернути пластикову накладку на ручці, викрутити болти, зняти ручку. З цією ручкою приїхати до відділу продажів, де фахівці підберуть надійну ручку з замком для заміни звичайної. Перевагу варто віддати металевим ручкам. Вони більш довговічні і надійні в експлуатації. Встановлюється ручка за такою ж технологією, як і знімалась.

Заміну звичайних ручок на “анти-дєтка” необхідно провести не тільки в кімнаті малюка, а і в усьому будинку. Замки варто підбирати з однаковими ключами для всіх ручок. А зберігати ключі обов’язково в недоступному для дітей місці.