ПВХ (полівінілхлорид) – стійке з’єднання, нешкідливе для здоров’я людини. Основа ПВХ – кухонна сіль (хлорид натрію) і газоподібний етилен, який отримують шляхом крекінгу з нафти й газу. В результаті ряду хімічних реакцій і утворюється полівінілхлорид – порошок білого кольору.
На сьогоднішній день ПВХ – один з найбільш поширених матеріалів для виготовлення меблів, автотранспорту, побутової техніки (посуд, електричні чайники, кавові апарати тощо), електротехніки, пакувальних матеріалів, а також у медицині, будівництві та інших сферах.
Завдяки сучасним технологіям виробництва ПВХ має унікальні властивості, як якомога краще підходять для виробництва віконних профілів. До них сміливо можна віднести формостійкість, стабільність кольору, довговічність, стійкість до агресивного середовища, жорсткість, термостійкість (у діапазоні експлуатаційних температур).
Особливою перевагою конструкцій з ПВХ-профілю є те, що, на відміну від дерев’яних, вони не потребують особливого догляду і зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом довгих років служби.