За вашим бажанням наші фахівці виготовлять вікно VIKNALAND з будь-якою кількістю стекол – від моноскла (товщиною 5-6 мм) до трикамерного склопакета. Профіль VIKNALAND припускає можливість установки склопакета загальною товщиною до 40 мм, що дозволяє вирішити проблему достатнього шумозниження та необхідної теплоізоляції згідно вимог ДСТУ та ДБН.
Найчастіше споживачеві пропонується два варіанти склопакетів: однокамерний загальною товщиною 24 мм і двокамерний завтовшки 32 мм. Однокамерний склопакет (два скла) зі склом завтовшки 4 мм не може забезпечити потрібну звукоізоляцію й навіть із використанням енергозберігаючого скла не забезпечить достатнього теплового захисту. Тому не рекомендується в житлових приміщеннях встановлювати однокамерний склопакет.
Двокамерний склопакет (три скла) зі склом завтовшки 4 мм кожне забезпечує звукоізоляцію, необхідну для житлових приміщень, а теплові характеристики двохкамерного склопакета товщиною не менше 32 мм із двома енергозберігаючими стеклами забезпечують теплоізоляцію, вимоги до якої описані в Змінах № 1 в ДБН В.2.6- 31:2006 «Теплова ізоляція будівель». Саме ці склопакети ми рекомендуємо використовувати у вікнах VIKNALAND.