⚠️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо сайту viknaland.net⚠️

Шановні українці, маємо попередити вас про компанію, яка видає себе за компанію VIKNALAND, але не має жодного відношення до нашої компанії.

Ця компанія має сайт viknaland.net. Наразі, лого нашої компанії слугує назвою їх сайту, тим самим, порушуючи всі правові засади щодо використання зареєстрованого знаку для товарів та послуг «VIKNALAND віконні системи». Маємо зауважити, що наша компанія не давала жодної згоди на використання нашого лого чи назви.

Ми неодноразово зверталися до власників сайту viknaland.net з вимогою не використовувати нашу назву та лого в їх діяльності, тому що це незаконно і вводить в оману українців. Але, на жаль, власники сайту viknaland.net уникають будь-якої комунікації.

⚠️Власники сайту viknaland.net кричуще порушують чинне законодавство України щодо використання знака для товарів та послуг. Більше того, viknaland.net зухвало обманює простих споживачів, бо не має у своєму асортименті конструкцій з профілю VIKNALAND. Таким чином, власники сайту viknaland.net не мають взагалі ніякого зв’язку з нашою компанією, навіть найменшого.

На сайті viknaland.net не вказано ніякої іншої назви компанії, крім лого VIKNALAND. В телефонному режимі viknaland.net відмовляються надавати будь-яку інформацію щодо їх організаційно-правової форми.

⚠️Компанія VIKNALAND просить українців бути пильними та уникати робити замовлення на сайті viknaland.net. Ми дуже рекомендуємо ознайомитись з відгуками про цю компанію та звернути увагу на те, що, судячи з відгуків, viknaland.net має декілька назв та ФОП від імені яких веде свою діяльність. Юридично ми не маємо права цього стверджувати, тому і не стверджуємо, але ми маємо право вас попередити, що таку інформацію можна знайти у відкритому доступі в мережі Інтернет. Крім того, на сайті viknaland.net прикріплені сертифікати, дія яких закінчилась ще у 2016-2017 роках, якість документів настільки низької якості, що немає ніякої можливості детально з ними ознайомитись.

Компанія VIKNALAND подала скаргу до правоохоронних органів та буде робити все можливе для вирішення цієї ситуації. Наша компанія зазнає репутаційних втрат через діяльність сайту viknaland.net та вважає своїм обов’язком уберегти українців від компаній, що свідомо порушує закон України. Ми переконані, що діяльність viknaland.net – це неповага не тільки до закону, але і до мільйонів наших громадян.

⚠️Просто уявіть на мить можливе відношення компанії viknaland.net до клієнтів, які мають скарги щодо якості продукції чи послуг. Тож, закликаємо бути пильними та не ризикувати своїми грошима, купуючи вікна чи двері у компанії, для якої закон – не закон.
Перелік авторизованих партнерів VIKNALAND ви зможете знайти на офіційному сайті: https://viknaland.ua/de-kupit/

Без названия
Без названия (3)
Без названия (1)
Без названия (2)