1s

Основна мета сучасного, зручного та функціонального салону – створити для покупця всі умови, щоб наочно і максимально доступно продемонструвати можливості та переваги віконних і дверних конструкцій VIKNALAND.

В салоні представлені різноманітні типи віконних конструкцій з профільних систем VIKNALAND А70, А58, В70 і В58 (використовується профіль як білий, так і в масі), укомплектовані ПВХ-підвіконнями VIKNALAND.

Представлені в салоні зразки вікон та дверей – це лише мала частина всього асортименту продукції, яку можна виготовити з ПВХ-профілю VIKNALAND. В залежності від потреб клієнта конструкції можуть бути різних розмірів, форм, конфігурацій та кольорів.

При виробництві віконних і дверних конструкцій використовувалася фурнітура кращих світових виробників: Масо (Австрія), Siegenia-Aubi (Німеччина), Geze (Німеччина), HAUTAU (Німеччина), а також сучасні Енергопакети Глас Трьош.

Фахівці компанії Вікналенд зробили все можливе, щоб у фірмовому магазині VIKNALAND завжди панували комфорт і затишок. А висококваліфіковані менеджери компанії-партнера Геоком Рест допоможуть навіть самому вимогливому клієнтові без утруднень ознайомитися з продукцією і зробити вірний вибір.

Адреса салону VIKNALAND: г. Київ, ул. Сім’ї Хохлових, 8-А