Ламінація вікон - естетично, практично і вигідно: третя передача «Удачний проект» вже в ефірі

Хочете, щоб ваші вікна радували око своєю естетикою і цікавими кольорами? Тоді вибирайте ламіновані профілі – останнім часом вони стали дуже затребуваними серед українців. У чому секрет популярності і практичності ламінації? Розповідає заступник директора з виробництва компанії VIKNALAND Олег Пляха в третій передачі програми «Удачний проект».

  • Ламіновані профілі дозволяють підібрати ідеальні вікна до будь-якого інтер’єру. Ви зможете вибрати відтінок і текстуру, яка імітує дерево, камінь, метал, з максимальним ефектом натуральності.
  • Ламінаційна плівка захищає ПВХ-профіль від старіння і механічних пошкоджень – на поверхню плівки нанесений захисний акриловий шар. Вона не піддається впливу перепадів температур, вологості, ультрафіолетовому випромінюванню. Також не розшаровується і не вимагає спеціального догляду.
  • Ламінований профіль використовується як з внутрішньої, так і зовнішньої сторони, щоб віконна конструкція могла максимально гармонійно вписатися в загальний інтер’єр приміщення та дизайн будівлі.
  • Завдяки сучасним технологіям можна ламінувати будь-які профільні системи. Розміри і колірні рішення теж можуть бути різними.

Якщо ви ще не знайшли свій ідеальний колір профілю, VIKNALAND підкажуть, як це зробити грамотно і вигідно.

Дивіться наш черговий випуск в програмі «Удачний проект» на каналі «Інтер» у неділю о 8.00 ранку. Посилання на ефір: https://youtu.be/kA06IfYDmmU

Нагадуємо, що компанія VIKNALAND є спонсором програми «Удачний проект», і до вашої уваги – вже третій випуск з нашою участю. Приємного перегляду!

VIKNALAND – вікна, з яких так комфортно дивитися на світ!