Де купити пластикові вікна в Запоріжжі

телефон:       (063)700-40-54
адреса:          вул. Задніпровська, 8

телефон:      (061)289-61-97, (067)959-65-37
адреса:         вул. Незалежної України, 47

 

Активне зростання попиту на металопластикові вікна прямо пов’язане з беззаперечними перевагами виробів з ПВХ. Вікна зручні в експлуатації, установка проходить швидко, а завдяки шумо- і теплоізоляційним властивостям можна розраховувати на комфорт у приміщенні. Обираючи профільні системи українського виробника Viknaland, ви гарантовано виправдаєте всі свої очікування і ні на мить не пошкодуєте про покупку.

Як обрати пластикові вікна в Запоріжжі

Щоб придбати по-справжньому якісне пластикове вікно, під час вибору потрібно звернути увагу на:

  • Матеріал. Профіль ПВХ повинен відповідати міжнародним екологічним нормам, бути безпечним та мати сертифікат якості .
  • Характеристики профілю. Надійна багатокамерна система прослужить кілька десятків років, матиме чудові тепло- та шумоізоляційні характеристики, які зроблять обстановку в приміщенні комфортною.
  • Фурнітуру. Якісна фурнітура здатна зберегти свої первинні властивості навіть через довгі роки експлуатації.
  • Зовнішній вигляд. Широкий вибір фактур та відтінків ламінації дозволяє замовити пластикові вікна в Запоріжжі будь якого кольору.
  • Ущільнювачі. Штучний каучук вже давно зарекомендував себе як довговічний матеріал.
  • Гарантія. Виробник повинен видати відповідну гарантію на продукцію.

Переваги ПВХ профілю Viknaland

Український завод Viknaland почав виробляти ПВХ-профілі в 2014 році. Конструкції виготовляються на новітньому німецькому обладнанні. Завдяки використанню сучасних технологій, автоматизації, контролю всіх етапів виробництва компанії вдається виготовляти профільні системи для вікон з високими тепло- і шумоізоляційними властивостями.

Всі профільні системи адаптовані до температурних умов України. Вікна Viknaland в зимовий сезон надійно захищають від холоду, а влітку забезпечують максимально комфортний мікроклімат. Термін служби ПВХ-профілів більше 40 років. Без додаткового фарбування вони надовго зберігають колір, а також гладеньку глянцеву поверхню.

Широкий вибір ПВХ профілю від Viknaland

Ціни на вікна в Запоріжжі багато в чому залежать від того, яку саме конструкцію ви хочете купити:

  • Протизламні вікна. Вкомплектовані взломостійкими петлями, замками, протиударними склопакетами.
  • Енергозберігаючі вікна. Основа таких виробів – склопакет з двома камерами різної товщини, що заповнені інертним газом. Скло може бути вкрите спеціальним покриттям, що не пропускає теплове випромінювання.
  • Вікна з дитячим замком. Їх доповнюють ручками з замком – тепер ви можете бути впевнені, що малюк знаходиться в безпеці.
  • Кольорові. Встановлення вікна з ламінованого профілю – відмінна можливість зробити інтер’єр більш гармонійним і унікальним.

Купити металопластикові вікна в Запоріжжі у офіційних партнерів

Щоб ознайомитися з відгуками, дізнатися ціни на вікна Viknaland або замовити їх, звертайтеся до наших офіційних партнерів-виробників. Консультанти допоможуть зробити правильний вибір, розрахують вартість, розкажуть про переваги і технічні характеристики виробів.

Розрахуйте вартість вікна

Ukrainian