Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Василькові

телефон:       044 585 17 72, 044 585 17 73
адреса:          Мобільний офіс

 

Плануючи скління у власному домі чи квартирі, варто звернути увагу на ПВХ-профілі великого українського виробника VIKNALAND. Вже довгі роки компанія виробляє якісні системи, відомі своєю відмінною міцністю. Ці вироби служать десятки років та прекрасно виконують свої функції, бо мають чудові характеристики. Для замовлення надійних профільних систем достатньо звернутися до Партнерів VIKNALAND в Василькові.
Одна з ключових задач будь-якого господарю дому чи квартири полягає у створенні в помешканні максимально комфортних умов для проживання. З пластиковими вікнами у Василькові з профілю VIKNALAND виконати цю задачу буде набагато легше. Серед головних причин, через які обирають саме ці конструкції, такі:

 • захист від холоду – тепло в домі забезпечується завдяки еластичним ущільнювачам, енергозберігаючих склопакетів та широкого профілю;
 • шумоізоляція – профілі з декількох камер та антирезонансні склопакети повноцінно захищають від шуму;
 • комфортний мікроклімат – у вас буде можливість провітрювати помешкання та не страждати при цьому від протягів;
 • безпека – наявність триплексу та загартованого скла змусить злодіїв подумати, перш ніж намагатися потрапити до приміщення через вікно;
 • армування зі сталі значно зміцнює профіль.

Які вікна можна купити у Василькові?

Партнери VIKNALAND у Василькові пропонують безліч різноманітних рішень.

 1. Звичайне вікно – воно має чудові характеристики та коштує недорого.
 2. Енергоефективне – його особливістю є наявність профілю з п’яти, шости чи навіть сьоми камер та склопакету з аргоном. Ви можете бути впевнені у збереженні тепла в помешканні.
 3. Шумозахисне – навіть якщо за вашим вікном розташований дитячий майданчик чи шосе, ви не чутимете зайвих звуків.
 4. Для дитячої кімнати – доповнені замком на ручці вікна, щоб діти не змогли відкрити стулки.
 5. Зламозахисне – грабіжникам доведеться дуже постаратися, щоб потрапити у приміщення через вікно з ударостійким склопакетом та зламостійкою фурнітурою.
 6. Сонцезахисне – має спеціальне напилення, що не впливає на освітленість та при цьому запобігає нагріванню кімнати сонячними променями.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Додаткові опції для пластикових вікон у Василькові

Оформлюючи замовлення на пластикові вікна в Василькові, ви можете розширити їх комплектацію та докупити додаткові аксесуари, послуги:

 • москітну сітку для провітрювання та захисту від комах у теплу пору року;
 • ламінацію та елементи декору – вікно гарантовано підійде до вашого інтер’єру;
 • найбільш зручний варіант керування стулками – поворотний, відкидний або розсувний.

Купити металопластикові вікна в Василькові

Для отримання більш детальної інформації щодо вартості, виготовлення, умов доставки та встановлення віконних конструкцій, звертайтеся до офіційних Партнерів VIKNALAND у Василькові, які завжди раді відповісти на ваші запитання та детально проконсультувати.