Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Павлограді

телефон:       050 199 87 88
адреса:          вул. Центральна, 90, оф. 1 (ганок в торці будинку)

 

На перший погляд здається, що в конструкції пластикових вікон немає нічого складного, адже вона складається зі скла, рами, ручки. Але моделі різних брендів відрізняються одна від одної, і тому мають різну ціну Так, обираючи пластикові вікна в Павлограді від VIKNALAND, можете бути стовідсотково впевнені в їх надійності та довговічності. Ба більше, ці конструкції прекрасно справляються й з іншими функціями, на кшталт, теплозбереження, звукоізоляція, захист від незаконного проникнення тощо.

Як вибирати і де купити пластикові вікна в Павлограді

Плануючи покупку пластикових вікон, потрібно усвідомлювати, що ці конструкції мають послужити десятки років. Тому обов’язково акцентуйте увагу на цих характеристиках, якщо хочете, щоб вікна належним чином виконували всі свої функції:

  • Характеристики профілю. У цьому випадку багато залежить від кількості камер. Чим їх більше, тим кращими будуть показники звукоізоляції і теплозбереження конструкції. Оптимальний варіант – від 4 до 7.
  • Склопакети. Якщо цікавлять протизламні конструкції, варто обрати триплекс або загартоване скло. Тепловідбиваюче покриття забезпечить комфортний мікроклімат у приміщенні.
  • Фурнітура. Під час виготовлення вікон VIKNALAND використовується лише якісна фурнітура, що значно спрощує експлуатацію конструкцій.
  • Сервіс. Наявність гарантії від виробника і професійного обслуговування свідчить про надійність і високий рівень якості вікон.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон у Павлограді

Протизламна фурнітура вікон

Зламостійкість вікон потрібна насамперед для захисту від несанкціонованого проникнення. Порівняно зі стандартною конструкцією, ступінь надійності у цьому випадку збільшений у декілька разів завдяки багатокамерним профілям, протизламній фурнітурі і склопакетам із триплексу або загартованого скла. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що зловмисник не проникне в приміщення.

Енергоефективні вікна

Питання енергозбереження є надзвичайно актуальним. Тому багато людей обирають саме енергоефективні вікна, щоб максимально зберегти тепло у приміщенні та зекономити на оплаті за опалення. Такі вікна мають сонцезахисне напилення, а також «теплі» дистанційні рамки та камери з інертним газом.

Вікна з дитячими замками

Дитяча допитливість – це чудова риса характеру. Але в деяких випадках вона може бути небезпечною, наприклад, якщо дитина залізе на підвіконня і відкриє стулки вікна, щоб виглянути на вулицю. Проте цього не трапиться, якщо встановити дитячі замки – мова йде про обмежувачі, що фіксують віконну стулку.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Український виробник VIKNALAND вже давно зарекомендував себе як один з лідерів на ринку вікон. Виготовлення конструкцій з урахуванням погодних умов країни, гарантія тепла в будинку навіть в найсильніші морози, відсутність шумів з вулиці, захист від злому, можливість ламінування моделей, щоб вони відповідали інтер’єру приміщення – всі ці переваги характерні для конструкцій VIKNALAND.

Купити пластикові вікна в Павлограді

Щоб купити пластикові вікна в Павлограді, достатньо подзвонити офіційним Партнерам VIKNALAND за вказаними на сайті телефонами. Вас проконсультують кваліфіковані фахівці, які врахують всі побажання, розкажуть про переваги, допоможуть із вибором оптимального варіанту, а також повідомлять про нюанси співпраці.