Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Новомосковську

телефон:       067 561 59 46
адреса:          вул. Сучкова, 52, офіс 12 (2 поверх)

 

Плануючи капітальний ремонт у квартирі, заміському будинку або будь-якому іншому об’єкті, власник насамперед замислюється про заміну старих вікон на нові. На думку одразу спадає встановлення металопластикових вікон, які вже не один десяток років є лідерами на ринку. Вони справді користуються високим попитом, адже мають чудові теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості, є герметичними, безпечними, стійкими до злому та легкими у догляді. Офіційні партнери VIKNALAND пропонують купити металопластикові вікна в Новомосковську. Це високоякісні конструкції, що гарантовано прослужать багато років.

Види пластикових вікон

Клієнт може замовити пластикові вікна з різними конструктивними особливостями. Йдеться про:

  • Кількість стулок. Можна обрати одностулкові, двостулкові, тристулкові моделі і т. д.
  • Спосіб відкривання. Режими відкривання бувають поворотними, відкидними, комбінованими, розсувними, глухими.
  • Кількість камер. У профілях VIKNALAND є від 4 до 7 камер, що забезпечує оптимальну тепло- і звукоізоляцію, а в склопакетах – 1-3 камери.
  • Призначення. Можна купити стандартні моделі, із захистом від злому, глухі, балконні двері тощо.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон у Новомосковську

  • Захист від шуму. Відтепер у приміщенні пануватиме атмосфера затишку й спокою. Антирезонансний склопакет і п’ятикамерний профіль ідеально захистять ваш дім чи офіс від вуличного шуму.
  • Теплоізоляція. Якщо хочете уникнути додаткових витрат на установку опалювального обладнання взимку, краще замовити вікна з відбиваючим напиленням і багатокамерним профілем.
  • Захист від злому. Грабіжники витратять занадто багато часу, поки зламають вікно з міцною фурнітурою, підсилювачами і склом триплекс.
  • Дитячий замок. Дитина не зможе відкрити стулку, яка буде заблокована спеціальним замком.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

VIKNALAND – відомий український виробник, який виготовляє якісні профільні системи для металопластикових вікон. Для виготовлення профілю використовують європейські технології та сучасне обладнання. Вікна VIKNALAND характеризуються високими експлуатаційними, шумоізоляційними та теплоізоляційними властивостями, є міцними та стильними конструкціями.

Купити пластикові вікна в Новомосковську

Щоб купити пластикові вікна в Новомосковську, потрібно витратити всього кілька хвилин. Звернувшись до офіційних Партнерів VIKNALAND, ви отримаєте професійну консультацію, відповіді на всі свої запитання, інформацію про ціни та оперативне оформлення свого замовлення. Тож вам потрібно лише дочекатися виготовлення вікон та професійного монтажу.