Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Ізмаїлі

телефон:       096 477 26 79
адреса:          вул. Локомотивна, 4

 

Затишні умови перебування у приміщенні багато в чому залежать від якості скління. Сьогодні найпоширенішим вибором є металопластикові вікна, які використовуються у найрізноманітніших об’єктах. Великий попит на ці конструкції зумовлений в основному високими технічними показниками – такими, як теплоізоляція і герметичність, звукоізоляція, безпека та зламостійкість, зручний догляд. Купити металопластикові вікна в Ізмаїлі не важко: достатньо зв’язатися з офіційними партнерами VIKNALAND й обрати оптимальний варіант.

Види пластикових вікон

Є кілька різновидів пластикових вікон. Зокрема, конструкції розрізняють за:

  • Кількістю стулок. У наявності є моделі з однією, двома, трьома стулками і більше.
  • Способом відкривання. Є вікна поворотного, відкидного, комбінованого, розсувного, глухого типу.
  • Кількістю камер. Профільна система може мати 4-7 камер. Чим їх більше, тим кращими будуть тепло- і звукоізоляційні властивості. Склопакет оснащують 1-3 камерами.
  • Призначенням. Клієнти можуть придбати стандартну конструкцію, протизламні, глухі вікна, балконні двері та інші моделі.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон в Ізмаїлі

  • З шумоізоляцією. Навіть якщо людина проживає неподалік від автомагістралі, аеропорту чи на вулиці з інтенсивним трафіком, вона не відчуватиме дискомфорту від зайвого шуму. А все завдяки антирезонансному склопакету і п’ятикамерному профілю.
  • З теплоізоляцією. Проблеми з теплоізоляцією зазвичай починаються при різкому зниженні температури в приміщенні у холодний сезон. Цього не трапиться при наявності відображаючого напилення на склі і п’яти-, шести- або семикамерного профілю.
  • Протизламні. Зловмисникам не вдасться потрапити в приміщення через вікно, якщо конструкція має міцну фурнітуру, підсилювачі і скло триплекс.
  • З дитячим замком. Тепер можна не переживати, якщо дитина випадково відкриє вікно. Дитячий замок блокує можливість повного відкривання стулки.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Завод VIKNALAND виготовляє і реалізує українські профільні системи для вікон і дверей. Однойменні вікна VIKNALAND характеризуються європейським рівнем якості, мають прекрасний зовнішній вигляд, а найголовніше – реалізуються за доступною ціною. В асортименті – найрізноманітніші моделі, тож клієнти легко підберуть потрібний варіант. Конструкції пристосовані до українського клімату, забезпечують добротну шумоізоляцію, теплоізоляцію та є досить міцними.

Купити пластикові вікна в Ізмаїлі

Плануєте купити пластикові вікна в Ізмаїлі? Тоді обирайте співпрацю з офіційними Партнерами VIKNALAND, які ознайомлять вас з асортиментом, розкажуть про технічні характеристики різних моделей і запропонують оптимальні варіанти з урахуванням клієнтських запитів і переваг.