Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Ірпені

телефон:       067 465 20 04
адреса:          вул. Мінеральна 1, оф. 3

 

Попри те, що металопластикові вікна вперше з’явилися кілька десятків років тому, вони й сьогодні користуються величезним попитом та є найбільш поширеним видом у своїй сфері. Причини такої популярності пов’язані з беззаперечними перевагами цих конструкцій: стильний дизайн, міцність, зносостійкість, тепло- і шумоізоляція, простота в обслуговуванні тощо. Це лише кілька переваг ПВХ-вікон, які зараз використовуються всюди і на будь-яких об’єктах. Щоб покупка була вдалою, починайте співпрацю з нашими перевіреними партнерами, які запропонують вам найкращі варіанти.

Види пластикових вікон

Для кожного вікна характерні певні особливості конструкції. Моделі таких вікон можуть відрізнятися за:

  • Кількістю стулок. Ідеться про одно-, двостулкові, тристулкові конструкції і більше.
  • Способом відкривання. Поворотні, відкидні, поворотно-відкидні, розсувні, глухі стулки – необмежений вибір.
  • Кількістю камер. Профільна система може бути 4-7-камерною. Чим більше камер, тим кращі тепло- та звукоізоляційні властивості конструкції. У склопакеті може бути 1-3 камери.
  • Призначенням. Для замовлення доступні звичайні, зламостійкі, глухі вікна, балконні двері та інші варіанти.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон в Ірпені

  • Щоб забезпечити затишну атмосферу та тишу для повноцінного відпочинку, рекомендовано використовувати антирезонансний склопакет і п’ятикамерний профіль.
  • Якісної теплоізоляції можна досягти завдяки використанню склопакета з відбиваючим напиленням і 5-7-камерного профілю.
  • Грабіжники не проникнуть всередину приміщення через вікно, якщо в ньому буде використовуватися надійна фурнітура, підсилювачі і скло триплекс.
  • Сім’ям із дітьми радимо звернути увагу на конструкції з дитячими замками, що уберегти дитину від випадання з вікна.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Виготовляє профільні системи VIKNALAND український виробник, який за багато років діяльності зарекомендував себе з найкращої сторони. Віконні конструкції виготовляють з урахуванням кліматичних умов України. Тому вікна VIKNALAND ідеально справляються зі своїми функціями – як в холодну зимову пору, так і в літню спеку.

Купити пластикові вікна в Ірпені

Якщо ви хочете купити пластикові вікна в Ірпені, звертайтеся до офіційних Партнерів виробника VIKNALAND. Гарантійне обслуговування, відповіді на запитання, консультації, допомога у виборі потрібної моделі, додаткові послуги – все це є лише частиною переваг, які отримає клієнт, обравши продукцію VIKNALAND.