Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Дрогобичі

телефон:       067 774 05 68
адреса:          вул. Бориславська, 8

 

Практично відразу після появи металопластикових вікон на ринку їм вдалося витиснути дерев’яні конструкції, котрі до цього завжди мали великий попит. ПВХ-вікна приваблюють своїм презентабельним зовнішнім виглядом, надійністю, відмінними тепло- та шумоізоляційними властивостями, є простими в обслуговуванні — це далеко не всі переваги, котрі стають головною причиною купівлі цих конструкцій. Якщо ви зацікавлені в тому, щоби купити металопластикові вікна в Дрогобичі найвищої якості, звертайтеся до наших Партнерів і починайте обговорення нюансів співпраці.
Види пластикових вікон

Пластикові вікна мають конструктивні особливості, тому відрізняються:

  • Кількістю стулок. Це може бути одна, дві, три або більше стулок.
  • Способом відчинення. Для відчинення стулок може використовуватися поворотний, відкидний, поворотно-відкидний, розсувний спосіб. Є також і глухі моделі.
  • Кількістю камер. VIKNALAND виробляє профілі з 4–7 камерами, чого цілком досить, аби в будинках зберігалося тепло та не було чутно зайвих звуків. Склопакет, у свою чергу, супроводжується 1–3 камерами.
  • Призначенням. Залежно від ваших побажань, можливе замовлення звичайних, зламостійких, глухих вікон, дверей на балкон і так далі.

Більше опцій під час купівлі пластикових вікон у Дрогобичі

  • У приміщенні буде комфортно та тихо, якщо вікна оснащені антирезонансним склопакетом і п’ятикамерним профілем.
  • Для досягнення повноцінної теплоізоляції, необхідно встановити склопакети заповнені інертним газом із відбиваючим напиленням на склі.
  • Зловмисники не вкрадуть ваше майно та не заподіють шкоди здоров’ю членам сім’ї, оскільки не зможуть пробратися всередину через вікно, яке оснащене спеціальною фурнітурою, склом триплекс та підсилювачами.
  • Якщо в родині є дитина, наполегливо пропонується зробити вибір на користь конструкцій із «дитячими» замками.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Український виробник VIKNALAND має відмінну репутацію на українському ринку — він відомий виготовленням високоякісних профільних систем. Вікна VIKNALAND ідеально підходять для українських погодних умов, слугуватимуть довгі роки, працюючи без нарікань. Під час створення конструкцій використовуються європейські технології, які дають змогу домогтися підвищення експлуатаційних характеристик.

Купити пластикові вікна в Дрогобичі

Купити пластикові вікна в Дрогобичі в офіційних Партнерів VIKNALAND — означає прийняти правильне рішення та не пошкодувати про свій вибір. Вас проконсультують, дадуть відповіді на запитання, розкажуть про особливості різних моделей та запропонують кілька додаткових послуг.