Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Білій Церкві

телефон:       0456 35 87 09, 063 913 17 33
адреса:          бульвар Михайла Грушевського, 13

телефон:       0456 37 30 80
адреса:          вул. Леваневського, 57

телефон:       067 405 18 39, 050 403 29 33
адреса:          вул. Сухоярська, 24

телефон:       097 948 07 64
адреса:          вул. Льва Толстого, 40

телефон:       097 377 88 82
адреса:          вул. Січових стрільців, 2А

 

Якщо власникам квартир чи заміських будинків потрібно засклити свої приміщення, вони одразу замислюються про покупку металопластикових вікон. Сьогодні ці конструкції активно використовують в офісних будівлях, торгових центрах, житлових і багатьох інших об’єктах. Така популярність зумовлена перевагами ПВХ-вікон, зокрема такими, як: висока теплоізоляція і герметичність, звукоізоляція, безпека і зламостійкість, зручність догляду тощо.
Звернувшись до офіційних партнерів VIKNALAND, ви зможете ознайомитися з найкращими пропозиціями на ринку і купити металопластикові вікна в Білій Церкві на максимально вигідних умовах.

Види пластикових вікон

Пластикові вікна розрізняють за:

  • Кількістю стулок. Одностулкові моделі використовуються для установки в невеликі і невисокі отвори, двостулкові – у ширші прорізи, і тристулкові – для монтажу на великі і високі вікна.
  • Способом відкривання. Стулки бувають поворотними, відкидними, комбінованими, розсувними, глухими.
  • Кількістю камер. Профіль може складатися з 4-7 камер. Від кількості камер безпосередньо залежать показники тепло- і звукоізоляції. У склопакеті може бути від 1 до 3 камер.
  • Призначенням. Залежно від своїх потреб, клієнт може вибрати стандартні вікна, стійкі до злому, глухі, двері на балкон тощо.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон у Білій Церкві

  • Шумоізоляційні. Поруч із вашим будинком знаходиться автомагістраль, аеропорт чи вулиця з інтенсивним рухом транспорту? Вам не загрожуватиме шум, якщо встановлені вікна з антирезонансним склопакетом і п’ятикамерним профілем.
  • Теплоізоляційні. Через погану теплоізоляцію у сильні морози в приміщенні доведеться використовувати додаткове опалювальне обладнання. Ідеальним розв’язанням цієї проблеми стане вікно з відбиваючим напиленням і профілем з якісним ущільнювачем.
  • Протизламні. Щоб захистити свою родину і вберегти майно, варто подбати про безпеку в домі. А отже, купити конструкції з міцною фурнітурою, підсилювачами і склом триплекс.
  • З дитячим замком. Допитливий малюк може випадково повернути ручку і відкрити стулку вікна. Такого не трапиться, якщо вікно матиме дитячий замок.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

VIKNALAND – це українські профільні системи європейського зразка. Вони мають стильний дизайн і реалізуються за доступною ціною. У лінійці ПВХ-профілів представлені найрізноманітніші моделі, тому не важко вибрати потрібний варіант. Вікна VIKNALAND чудово захищають від негоди, мають хороші шумоізоляційні характеристики та ідеально зберігають тепло. Також вони відзначаються довговічністю і різноманітним дизайном.

Купити пластикові вікна в Білій Церкві

Щоб купити пластикові вікна в Білій Церкві і не пошкодувати про свій вибір, варто звернутися до офіційних Партнерів VIKNALAND. Вони запропонують не тільки високоякісні вікна, але і додаткові послуги: ламінацію, монтаж та інші. Клієнт зможе розраховувати на отримання надійної конструкції, що повністю виправдає його очікування.