Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Житомирі

телефон:       098 025 27 77
адреса:          вул. Київська, 16

телефон:      067 409 08 01
адреса:         вул. Небесної Сотні, 31/28

 

Плануючи ремонт, ми часто замислюємося насамперед про заміну старих вікон, що вже не справляються зі своїми функціями належним чином. Та й зовнішній вигляд старих конструкцій – не надто привабливий. Звернувшись до Партнерів VIKNALAND, ви зможете замовити пластикові вікна в Житомирі. Ці віконні конструкції відрізняються звукоізоляцією, теплоізоляцією, захистом від сонця, багатофункціональністю, простим обслуговуванням та іншими перевагами. Установивши такі вікна, ви забезпечите у домі чи будь-якому іншому приміщенні максимально затишний мікроклімат.

Як вибирати і де купити пластикові вікна в Житомирі

Купівля пластикових вікон – досить відповідальна справа, і тому до її вирішення потрібно підійти серйозно. Віконні конструкції прослужать багато років. І жодних нарікань щодо їхньої роботи у вас не буде, якщо правильно їх виберете. Тож зверніть увагу на:

  • Матеріали. Для виготовлення профілів повинен використовуватися якісний ПВХ і технологічні добавки. Такі матеріали забезпечують міцність, довговічність профілю, що в свою чергу є гарантією тривалої експлуатації вікон.
  • Характеристики профільної системи. Наявність багатокамерного профілю – це гарантія збереження тепла, шумозахисту, зносостійкості вікна.
  • Склопакет. Триплекс або загартоване скло – ідеальний варіант для протизламних конструкцій, а захисне тепловідбиваюче покриття забезпечить затишний мікроклімат у приміщенні в будь-яку пору року.
  • Фурнітура. Одна з основних переваг вікон VIKNALAND – це якісна фурнітура, що гарантує максимально зручне і плавне відкривання та закривання конструкції.
  • Сервіс. Вікна VIKNALAND мають довгострокову гарантію, а офіційні партнери завжди готові забезпечити якісне обслуговування.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон у Житомирі

Протизламна фурнітура для вікон

Якщо є хоча б найменша ймовірність того, що грабіжник може проникнути в квартиру через вікно, краще обрати протизламні конструкції. Зловмисник не зможе швидко зламати вікно, оскільки конструкція складається з багатокамерних ПВХ-профілів, протизламної фурнітури та склопакетів із триплекса або загартованого скла.

Енергоефективні вікна

Погане утримання тепла всередині приміщення є поширеною проблемою, яку легко вирішити установкою енергоефективних вікон. Також вони мають сонцезахисне напилення, «теплі» дистанційні рамки, камери з інертним газом. Все це в комплексі забезпечить затишну атмосферу в приміщенні у будь-яку пору року.

Вікна з дитячими замками

Задля безпеки свого малюка турботливі батьки повинні встановити вікна з дитячими замками. Головною особливістю таких віконних конструкцій є обмежувачі: якщо дитина спробує відчинити вікно, у неї нічого не вийде.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Звертаючись до перевіреного українського виробника VIKNALAND, споживач може бути впевнений у тому, що він отримає якісні і надійні профільні системи. Адже для їх виготовлення виробник використовує новітні технології, а також враховує погодні умови України. Незалежно від того, яка за вікном погода, конструкція буде ідеально виконувати свої функції і прослужить багато років.

Купити пластикові вікна в Житомирі

Якщо ви хочете купити пластикові вікна в Житомирі і бути впевненими у своєму виборі, пропонуємо звернутися до офіційних Партнерів VIKNALAND і проконсультуватися з менеджерами. Вони детально розкажуть про переваги конструкцій та характеристики, врахують побажання замовника, запропонують скористатися послугою професійного монтажу.