Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Рівному

телефон:       067 619 15 14
адреса:          вул. Дворецька, 91а

 

Для покупки металопластикових вікон, що відрізняються довговічністю, надійністю і багатофункціональністю, завжди можна замовити конструкції «VIKNALAND». Купити пластикові вікна в Рівному легко — достатньо звернутися до офіційних Партнерів виробника і оформити замовлення на відповідну модель за доступною ціною.

На що звертати увагу при виборі пластикових вікон в Рівному

Перед тим як замовити металопластикові вікна в Рівному, обов’язково зверніть увагу на наступне:

  • Характеристики профілю, такі як клас, кількість камер, монтажна ширина і інші.
  • Товщина склопакета і кількість стекол. Для цього визначаються функції конструкції і умови її експлуатації.
  • Комплектація у вигляді фурнітури, укосів, москітних сіток, підвіконь.
  • Дизайн. За допомогою ламінування і декоративних елементів можна реалізувати всі свої естетичні задуми.
  • Гарантійний термін від виробника на вікно.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон в Рівному

Протизламні вікна

Протизламні вікна призначені в першу чергу для того, щоб ускладнити процес проникнення грабіжників у приміщення. Їх основою є ПВХ-профіль з декількох камер, протиударні склопакети, триплекс або загартоване скло. Коли зловмисники побачать протизламну фурнітуру, вони точно віддадуть перевагу вибрати інший, менш захищений, об’єкт.

Енергоефективні вікна

У сонцезахисних склопакетах функцію енергоефективності виконує металізоване напилення, належним чином відбиває теплові ІК-промені. Завдяки такому рішенню, кімната на сонячній стороні не перегрівається, при цьому, освітленість залишається на оптимальному рівні.

Вікна з дитячими замками

Щоб убезпечити своє чадо, необхідно задуматися про установку вікон з дитячими замками. Ця конструкція не відкриється через наявність обмежувача. Єдиний допустимий режим відкриття в цьому випадку — провітрювання. Ви завжди будете впевнені, що ваша дитина не випаде з вікна.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Обираючи продукцію бренду «VIKNALAND», ви підтримуєте українського виробника, вікна якого на сто відсотків відповідають погодним умовам нашої країни. Компанії вдалося зарекомендувати себе в якості одного з лідерів на ринку в своїй сфері — випускаючи високоякісний профіль, виробник вже давно заручився довірою величезної кількості клієнтів.

Замовляючи вікна «VIKNALAND», можна бути впевненим в їхньому тривалому експлуатаційному терміні і хороших характеристиках. А все завдяки тому, що конструкції ідеально адаптовані під перепади температур на території нашої країни. У будь-який час року вікно буде прекрасно виконувати свої завдання і зберігати первинні властивості. Щоб під час експлуатації точно не спостерігалися проблеми, рекомендується довірити установку вікон грамотним майстрам.

Купити пластикові вікна в Рівному

Купити пластикові вікна в Рівному можна буквально за кілька хвилин. Все, що вам необхідно зробити, — зв’язатися з офіційними Партнерами «VIKNALAND» і оформити замовлення моделі, що вас цікавить. Також фахівці розрахують приблизну вартість, запропонують виконати заміри і встановити вікно. Чекаємо ваших дзвінків!