Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Львові

телефон:       0322 44 37 44
адреса:          вул. Кирила Трильовського, 18

телефон:      067 914 31 32
адреса:         вул. Богданівська, 11

телефон:      067 314 31 73
адреса:         вул. Шевченка, 313

телефони:       067 233 13 54, 067 320 13 39
адреса:          вул. Скляна, 11

 

Пластикові вікна VIKNALAND у Львові

Ви можете встановити у себе вдома надійні металопластикові вікна, якщо звернетесь до професіоналів. «VIKNALAND» — це відмінна можливість замовити енергоощадні, захисні й багатофункціональні вікна за прийнятною ціною. Тепер купити пластикові вікна у Львові ви можете з максимальною економією і гарантією високого рівня якості.

На що звертати увагу при виборі пластикових вікон у Львові

Металопластикові вікна у Львові підійдуть вам, якщо грамотно підійти до питання їх вибору і робити акцент на:

  • Характеристиках профільних систем. Таких, як кількість повітряних камер, клас, монтажна ширина.
  • Особливостях склопакета. Товщина і кількість стекол повинні підбиратися в залежності від того, в яких умовах буде використовуватися вікно.
  • Комплектації. Ущільнювачі, фурнітура, укоси, підвіконня, відливи й москітні сітки є важливими складовими віконної конструкції.
  • Дизайні. Завдяки ламінації й елементам декору вдасться замовити модель, що відповідає вашому інтер’єру.
  • Гарантійних умовах.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон у Львові

Протизламні вікна

Доступні протизламні вікна, що охоплюють посилені багатокамерні ПВХ-профілі, протиударні склопакети, триплекс або загартоване скло. Протизламна фурнітура, у вигляді спеціальних петель і замків, істотно знизить ймовірність того, що грабіжники зможуть відкрити вікно.

Енергоефективні вікна

Основа сонцезахисних склопакетів — тоновані стекла або скла з металізованим напиленням, прекрасно справляються із завданням відбиття теплових інфрачервоних променів. Наявність спеціального покриття перешкоджає надходженню в кімнату зайвої енергії, особливо, коли в неї потрапляють прямі сонячні промені. Найчастіше, такі склопакети встановлюються з сонячної сторони будинку, при цьому, продовжують пропускати достатню кількість світла і не спотворюють кольору.

Вікна з дитячими замками

Йдеться про спеціальні обмежники, які не дозволяють повністю відкрити вікно. При використанні такого роду обмежувачів, є можливість лише мінімального відкриття стулки для провітрювання кімнати.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Роблячи вибір на користь продукції «VIKNALAND», ви купуєте українські вікна. Одна з їхніх головних переваг полягає в створенні конструкцій з урахуванням кліматичних особливостей України. Сьогодні компанія входить до трійки лідерів країни з виробництва ПВХ-профілю.

«VIKNALAND» створює профільні системи, повністю адаптовані під температурні перепади на території нашої країни. Як відомо, саме вікно спочатку є рухомою конструкцією. У зимовий і літній час профіль «веде» себе по-різному. Вікна прослужать довго, якщо купувати виключно надійну продукцію і довіряти її встановлення професіоналам своєї справи.

Купити пластикові вікна у Львові

Щоб купити пластикові вікна у Львові, потрібно звернутися до наших офіційних Партнерів, зазначених на сайті. Вони проконсультують, озвучать приблизну вартість моделі, що вас цікавить, запропонують послуги заміру і монтажу. Ви ж отримаєте високоякісний продукт на довгі роки.

Готові об'єкти з вікнами VIKNALAND у Львові

ЖК, м. Львів, пр-т Червоної Калини 35В, компанія Еко Дім
ЖК, м. Львів, пр-т Червоної Калини 35В, компанія Еко Дім
ЖК, м. Львів, вул. Мечникова 16Д - 16Г, компанія Еко Дім
ЖК, м. Львів, вул. Мечникова 16Д - 16Г, компанія Еко Дім
Житловий будинок, м. Львів, вул. Батуринська 2, Еко Дім
Житловий будинок, м. Львів, вул. Батуринська 2, Еко Дім