Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Хмельницькому

телефон:       067 265 42 69
адреса:          вул. Купріна, 52a

телефон:      097 976 80 68
адреса:         Львівське шосе, 14

телефон:      097 842 57 66
адреса:         вул. Гарнізонна, 26

телефон:      0672703703
адреса:         вул. Трудова, 9

 

Плануючи покупку металопластикових вікон з тривалим експлуатаційним терміном і відмінними характеристиками, краще довіритися професіоналам з компанії «VIKNALAND», які займаються виробництвом якісних і надійних конструкцій багато років. Якщо купити пластикові вікна «VIKNALAND» в Хмельницькому, ви можете бути впевнені, що у вашому будинку з’являться енергоощадні, захищені і багатофункціональні вікна за доступною ціною.

На що звертати увагу при виборі пластикових вікон в Хмельницькому

Металопластикові вікна в Хмельницькому купуються як мінімум на кілька десятків років, тому потрібно серйозно підійти до питання їх вибору:

  • Визначтеся з розміром вікна і технічними характеристиками складових конструкції — типом профільної системи і склопакета.
  • Подумайте, в яких умовах буде використовуватися вікно, після чого, підберіть відповідну товщину і кількість стекол.
  • Зверніть увагу на комплектацію, що містить фурнітуру, укоси, підвіконня, москітні сітки і так далі.
  • Виберіть дизайн. Скористайтеся послугою ламінації і підберіть декоративні елементи для перетворення вікна і зміни його зовнішнього вигляду відповідно до своїх уподобань.
  • Дізнайтеся, яка гарантія надається виробником.

Додаткові опції при покупці пластикових вікон в Хмельницькому

Протизламні вікна

Протизламні вікна стануть відмінним варіантом для людей, які живуть в заміських будинках або в квартирах на перших або останніх поверхах. Ці конструкції прекрасно справляються із завданням захисту від злому — їх основою є посилені армовані ПВХ-профілі, протиударні склопакети, триплекс або загартоване скло. Конструкція доповнюється протизламною фурнітурою, що не залишає грабіжникам шансів потрапити в квартиру через віконний отвір.

Сонцезахисні вікна

Що стосується сонцезахисних склопакетів, то їх ключова особливість полягає в наявності металізованого напилення, необхідного для якісного відбиття теплових інфрачервоних променів. Такого роду покриття мінімізує прогрів приміщення сонячними променями, однак при цьому, зберігає повноцінну освітленість приміщення.

Вікна з дитячими замками

Дитячі замки є справжнім порятунком для сімей з маленькими дітьми, які можуть залізти на підвіконня відкритого вікна. Що трапляється після — ми чуємо в трагічних новинах… Йдеться про обмежники, що не дозволяють повністю відкрити вікно. Допустимий максимум — режим провітрювання.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

Компанія «VIKNALAND» випускає українську продукцію, створену з урахуванням погодних умов нашої країни. Бренд є одним з лідерів у своїй сфері в Україні, тому йому точно можна довіряти.

Вікна «VIKNALAND» зарекомендували себе як конструкції з тривалим експлуатаційним терміном. Вони дійсно здатні прослужити довгі роки, оскільки адаптовані під температурні перепади на території нашої країни. Таким чином, незалежно від пори року, вікно не буде піддаватися зайвим деформаціям і продовжить прекрасно справлятися зі своїми ключовими завданнями. При цьому важливо, щоб монтажем вікна займалися професійні монтажники.

Купити пластикові вікна в Хмельницькому

Купити пластикові вікна в Хмельницькому — означає зробити вибір на користь сучасних багатофункціональних конструкцій, які гарантовано виправдають ваші очікування і ідеально впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення. Для їх замовлення звертайтесь до офіційних Партнерів «VIKNALAND», які з радістю проконсультують і допоможуть зробити вибір, запропонують заміри, встановлення та інші послуги.