Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Чернівцях

телефон:       050 372 62 25
адреса:          вул. Максимовича, 2

телефон:      050 954 82 22
адреса:         вул. Хотинська, 45Г

телефон:      037 254 70 40
адреса:         вул. Винниченка, 119А

телефоны:      067 440 76 14,096 440 76 14
адреса:            вул. Святомиколаївська, 129 (біля Ощадбанку)

 

Якщо ви задумуєтесь про покупку металопластикових вікон, які будуть особливо надійними, прекрасно виконуватимуть свої завдання і служитимуть довгі роки, краще відразу зв’язуйтеся з представниками компанії «VIKNALAND». В асортименті Партнерів компанії «VIKNALAND» великий вибір енергоощадних, захисних і багатофункціональних вікон, за які не потрібно переплачувати. Купити пластикові вікна в Чернівцях насправді дуже просто і легко!

На що звертати увагу при виборі пластикових вікон в Чернівцях

Металопластикові вікна в Чернівцях прекрасно справлятимуться зі своїми функціями, якщо приділити особливу увагу процесу їх вибору і врахувати:

  • Технічні характеристики вікна. Важливо звернути увагу на розмір вікна, а також тип профільної системи, кількість камер склопакета, тип відчинення стулок.
  • Умови використання вікна. Залежно від цього, вибирається ширина профілю і кількість стекол.
  • Комплектацію. Потрібно також придбати фурнітуру, укоси, підвіконня, москітні сітки та інші супутні вироби.
  • Дизайн. Можливе ламінування ПВХ-профілю в спеціальні плівки різних кольорів і фактур, щоб вас все влаштовувало.
  • Гарантія виробника на вікна.

Додаткові опції при купівлі пластикових вікон в Чернівцях

Протизламні вікна

Свій вибір на користь протизламних вікон роблять переважно люди, які проживають в котеджах, на перших і останніх поверхах багатоквартирних будинків. Основне призначення цих конструкцій — перешкоджати злому з боку зловмисників. Для цього вони оснащені посиленими багатокамерними ПВХ-профілями, протиударними склопакетами, триплексом або загартованими стеклами. Наявність протизламної фурнітури, такої як спеціальні петлі і замки, мінімізує шанс проникнення грабіжників у приміщення через вікно.

Енергоефективні вікна

Сонцезахисні склопакети доповнені тонованими стеклами або стеклами з металізованим напиленням, ефективно відбивають теплові інфрачервоні промені. Дане покриття не дозволяє приміщенню надмірно перегріватися в сонячні дні, при цьому кімнати залишаються належним чином освітленими без спотворення кольорів.

Вікна з дитячими замками

Дитячими замками називають обмежувачі, після встановлення яких вікно перестає повністю відкриватися, тому навіть якщо дитина зацікавиться віконною ручкою і поверне її, вікно максимум відкриється в режимі провітрювання.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

«VIKNALAND» — це українська продукція, під час створення якої враховувалися погодні особливості нашої країни. Тепер компанія займає провідні позиції по Україні в списку виробників ПВХ-профілів.

Одна з причин, по яких вікна VIKLANAND здатні прослужити кілька десятків років, полягає в повній адаптації під температурні перепади України. Річ у тім, що вікно являє собою рухливу конструкцію, яка в зимовий і літній сезон трохи змінює свої характеристики. Оскільки в цьому випадку враховані температурні перепади, можна не хвилюватися, що з часом вікно вийде з ладу через специфічні погодні умови.

Купити пластикові вікна в Чернівцях

Купити пластикові вікна в Чернівцях легко: звертайтеся до наших офіційних Партнерів й консультуйтеся з ними. Вони дадуть відповідь на ваші запитання, виконають розрахунок вартості, займуться вимірами і монтажем. В результаті в вашому домі будуть встановлені надійні і якісні вікна.