Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Тисмениці

телефон:       068 104 91 47, 099 640 70 31
адреса:          вул. Липова, 11

 

Замовлення металопластикових вікон у Тисмениці доступне в Партнерів компанії VIKNALAND. Виготовляються вони з високоякісного ПВХ-профілю. Можливе замовлення вікон з індивідуальними габаритами та формою, в тому числі у вигляді геометричних конкретних об’єктів.

Пластикові вікна VIKNALAND в Тисмениці

VIKNALAND – це українська компанія, яка спеціалізується на виробництві ПВХ-профілю, який постачає всім своїм Партнерам. Вікна українського бренду відрізняються:

  • адаптацією під температурний режим для регіонів України
  • зносостійкістю та міцністю конструкції
  • унікальним дизайном та зовнішньою привабливістю

Вікна VIKNALAND також відрізняються високим рівнем звукоізоляції та відмінно зберігають тепло. Головне вибрати якісну профільну систему та мультифункціональний склопакет.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Ціна на металопластикові вікна в Тисмениці

Ціни на вікна VIKNALAND одні з найдоступніших на українському ринку. На формування підсумкової вартості вікон VIKNALAND впливають такі їхні технічні характеристики:

Профільна система. Від цього елемента, у комбінації з армуванням, залежить конструкція, а також її дизайн. Під час холодного скління використовують бюджетні профілі з однокамерним склопакетом. Найпотужніші профільні системи використовуються для встановлення двокамерного склопакета, такі вікна використовуються в житлових приміщеннях та громадських установах.
Склопакет. Шумоізоляція та теплоізоляція кожного вікна залежать від кількості повітряних камер у склопакеті. Однокамерні варіанти є недорогим рішенням. Їх встановлюють в приміщення неопалюваного типу. Дво- та трикамерні склопакети є оптимальним рішенням за ціною та якістю. Для покращення ізоляції від шуму та для збереження тепла приміщення, склопакет наповнюють інертним газом.
Фурнітура. Ручки, блокіратори ручок, запори, петлі — усі ці елементи також впливають на вартість вікна. Протизламну фурнітуру встановлюють у заміських будинках, а вікна в дитячих кімнатах обладнують блокіраторами ручок або дитячими замками.
Додаткове комплектування. Усе приладдя до вікна, що підвищує комфорт його використання, збільшує підсумкову вартість виробу. До таких елементів відносять жалюзі, антимоскітні сітки, відливи, підвіконня та пристрої мікропровітрювання.

Купити пластикові вікна в Тисмениці

Придбавши ПВХ-вікна VIKNALAND, кожен замовник отримує товар високої якості. Під час перемовин із нашими офіційними Партнерами є змога зробити розрахунок підсумкової вартості замовлення, з урахуванням усіх технічних характеристик. Аби одержати консультацію менеджерів магазину досить зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів.