Де купити пластикові вікна VIKNALAND Тарутине

телефон:       098 215 86 33
адреса:          Спуск Добровольського, 2

 

Вікна українського виробництва торгової марки VIKNALAND мають високий попит. Замовити їх можна в офіційних Партнерів компанії, список яких представлений на нашому сайті. У наявності є вікна, які підійдуть для встановлення в різні об’єкти житлової та нежитлової нерухомості. Можливе замовлення конструкцій за індивідуальними розмірами, в кольоровій гамі та фактурі.

Пластикові вікна VIKNALAND в Тарутине

Компанія VIKNALAND вже упродовж декількох років успішно виробляє ПВХ-профілі, які постачає своїм офіційним Партнерам. Вікна вітчизняного виробництва відрізняються:

  • адаптацією під кліматичні умови України
  • міцністю без провисань стулок навіть після тисячі циклів відчинення вікна
  • зносостійкістю та збереженням презентабельного зовнішнього вигляду

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Ціна на металопластикові вікна в Тарутине

Залежно від технічних характеристик вікна його підсумкова вартість може відрізнятися. Поміж основних чинників, що формують ціну, виділяють:

  • Профіль. Міцність та геометрія вікна безпосередньо залежить від якості ПВХ, геометрії профілю та внутрішнього армування. Бюджетні варіанти вікон передбачають використання трикамерних профільних систем, а профіль із 5-7 повітряними камерами підійде для встановлення широкого енергоощадного склопакета.
  • Склопакет. Теплоізоляція та звукоізоляція вікна безпосередньо пов’язані зі встановленим у нього склопакетом. У житлових приміщеннях встановлюють дво- та трикамерні склопакети. А однокамерний склопакет можна встановити на терасі, балконі або дачній будівлі, до яких немає особливих вимог теплозбереження.
  • Тип скла. Також на ціну вікон VIKNALAND впливає тип скла. Буває просте скло, загартоване, а також триплекс. Для поліпшення шумоізоляції та збереження тепла склопакет вікна заповнюється інертним газом.
  • Фурнітуру. Ручки, замки та інші елементи, що підвищують функціональність вікна, також формують його ціну. Наприклад, протизламну фурнітуру встановлюють у заміських будинках, а вікна в дитячих кімнатах обладнують блокіраторами ручок або дитячими замками.
  • Додаткове комплектування. Антимоскітні сітки, жалюзі, відливи, підвіконня, пристрої мікропровітрювання — усі ці елементи збільшують вартість вікна, якщо йдуть із ним у комплекті.

Купити пластикові вікна в Тарутине

Замовити ПВХ-вікна VIKNALAND можна безпосередньо в наших офіційних Партнерів, за вказаними на сайті номерами телефонів.