Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Радехові

телефон:       097 236 44 44
адреса:          вул. Олександра Мишуги, 20

 

Партнери компанії VIKNALAND в місті Радехів пропонують вам замовити якісні металопластикові вікна. Доступні до замовлення найрізноманітніші моделі: кольорові вікна під індивідуальний дизайн, бюджетні — для скління балконів або нежитлових приміщень, вікна нестандартних форм, надійні моделі з високими показниками енергоефективності, протизламні вікна, а також безліч додаткового комплектування.

Пластикові вікна VIKNALAND в Радехові

Українська компанія VIKNALAND виробляє ПВХ-профіль, який постачає своїм Партнерам для створення міцних, надійних та візуально привабливих вікон. Кожна віконна конструкція цієї торгової марки відрізняється такими перевагами:

  • Надійністю. Прослужить багато років за умови належного рівня експлуатації.
  • Міцністю. Витримує велику кількість відкривань; завдяки армуванню профілю, стулки згодом не провиснуть під вагою склопакетів.
  • Повною відповідністю до кліматичних умов України. Вікна не бояться наших морозів та літньої спеки, характерних для нашого регіону. Також вікна VIKNALAND не жовтіють і спроможні десятки років витримувати пряме сонячне випромінювання.

Придбати вікна VIKNALAND в Радехові доступно, зробивши розрахунок індивідуальних технічних характеристик кожної конструкції.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Ціна на металопластикові вікна в Радехові

Вартість вікна ТМ VIKNALAND безпосередньо залежить від його габаритів, фактури, матеріалу виготовлення. Здебільшого на ціну впливають такі показники:

  • Профільна система. Від якості профільної системи та правильного армування безпосередньо залежить геометрія всієї конструкції. Профільна система визначає тип склопакета, доступний для встановлення в конкретному випадку. Камерність профілю впливає на вартість вікна. Адже в питанні визначення вартості вікон багато що залежить від кількості повітряних камер, армування, якості ущільнювачів і т. д.
  • Склопакет. Одна або кілька камер у склопакеті — варто вибирати з огляду на місце встановлення віконної конструкції. Для монтажу вікна на терасі, балконі, у коморі або неопалювальній споруді — підійде однокамерний склопакет. Для встановлення в житлових приміщеннях, офісних центрах та громадських установах, використовують вікна з енергоощадними двокамерними склопакетами. Щоби поліпшити теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості вікна, склопакет наповнюють інертним газом.
  • Тип скла. Виділяють класичне скло, загартоване скло та триплекс — кілька скел, з’єднаних між собою за допомоги полімерної плівки.
  • Фурнітура. Додаткові ручки, замки, запори та інші елементи не тільки підвищують комфорт використання вікна, але і впливають на його ціну. Наприклад, у дитячих кімнатах монтують вікна з блокіраторами на ручках, для котеджів заміського типу актуальний монтаж віконних конструкцій зі стійкою до злому фурнітурою.
  • Додаткові елементи. До цієї категорії відносяться антимоскітні сітки, жалюзі, пристрої для мініпровітрювання та інші додаткові деталі для вікон. Їхня купівля не обов’язкова, але з їхньою допомогою підвищується комфорт користування віконною конструкцією.

Купити пластикові вікна в Радехові

Партнери компанії VIKNALAND, список яких розміщений на сайті, пропонують оформити замовлення на якісні пластикові вікна українського виробництва. Доступне замовлення класичних віконних конструкцій або з нестандартними габаритами. Реалізуємо навіть екстраординарні дизайнерські рішення, включно з арочними, трикутними вікнами, а також ламінованими конструкціями.