Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Переяславі

телефон:       067 492 67 68, 050 492 67 67
адреса:          Мобільний офіс

 

Постійно високий попит на металопластикові вікна у Переяславі обумовлений досконалістю їх експлуатаційних характеристик. Сучасні ПВХ-вікна – це виняткова функціональність та безмежні можливості. Не можна уявити повноцінне облаштування житла без таких конструкцій. Євровікна на базі профільних систем VIKNALAND – це перевірена десятками років надійність.

Комплектації пластикових вікон у Переяславі

Вікналенд випускає різні варіанти профільних систем для будь-яких можливостей вікна. Залежно від умов експлуатації та потреб замовника, можна обрати базову комплектацію або розширену – з такими функціями, як:

  • додаткова звукоізоляція – євровікна можна зробити ще більш антирезонансними за рахунок використання інертних газів або багатокамерних склопакетів;
  • захист від злому – ударостійке скло разом із протизламною фурнітурою роблять вікно не менш стійким перед незаконним проникненням, ніж двері;
  • теплоізоляція – багатокамерний герметичний профіль та тепловідбивні стекла максимально зберігають теплову енергію в приміщенні;
  • “антидітка” – завдяки застосуванню “дитячих” замків та обмежувачів, а також протиударного скла;
  • захист від ультрафіолету – за рахунок металізованого напилення, УФ-промені менше проникають до кімнати;
  • оригінальний дизайн – пластикові вікна в Переяславі можуть і повинні виглядати стильно. Допомагають у цьому елементи декору – шпроси та декоративні накладки, а також ламінація профілю. Металопластикові вікна давно перестали бути лише білими. Тепер можна оформити їх у будь-якій кольоровій гамі або з імітацією різноманітних фактур.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Вибір виробника профільної системи

Основою євровікон виступає профільна система із полівінілхлориду. Від її параметрів залежить те, наскільки теплозберігаючим, герметичним та міцним буде весь віконний модуль. Компанія VIKNALAND є провідним виробником ПВХ-профілів для фірм з виготовлення вікон в Україні та за її межами. Застосування власних інноваційних технологій та обладнання європейської якості дозволяють створювати досконалі вироби, які роблять будинки людей теплими та безпечними.

Де придбати вікна в Переяславі

Замовити євровікна у Партнерів VIKNALAND – правильне рішення. Компанія виготовляє найнадійніші профільні системи для світлопрозорих конструкцій. Тільки в офіційних партнерів можна придбати продукцію на базі наших профілів. Тут запропонують доставку та професійну установку.