Де купити пластикові вікна VIKNALAND в Одесі

телефон:       067 515 77 51
адреса:          вул. Середньофонтанська, 41

телефон:      067 488 09 98
адреса:         вул. Мельницька, 29

телефони:    067 484 21 48
адреса:         пр-т НебесноЇ сотні, 34

телефон:    067 922 52 47
адреса:      вул. Чорноморського козацтва, 108

телефон:    067 485 75 87
адреса:      вул. Церковна, 19

 

Щорічно кількість клієнтів які віддають перевагу металопластиковим виробам стає все більше. На це є безліч причин: ПВХ конструкції мають відмінну тепло- , звукоізоляцію, зручні в експлуатації і мають чудовий вигляд. Щоб гарантовано виправдати свої очікування від покупки, радимо вам звернути увагу на продукцію українського виробника VIKNALAND.

Як обрати пластикові ПВХ вікна в Одесі

Перед тим як купити пластикові вікна в Одесі визначтесь з наступними факторами:

  • Особливості склопакета. Найбільш поширеним є двокамерні конструкції, але є варіанти з однією або трьома камерами. Чим більше камер, тим енергоефективнішим буде вікно.
  • Дизайн. Ламінація – це недорогий і ефективний спосіб надати вікнам оригінальності.
  • Спосіб відкриття стулок. Ціна поворотних моделей є найбільш доступною, проте вони обмежені в функціоналі. Поворотно-відкидні – оптимальний варіант для зручного використання. Якщо потрібно заощадити простір, підійдуть розсувні вікна.
  • Ущільнювачі. Як показала практика, ущільнювачі з штучного каучуку здатні прослужити набагато довше інших матеріалів.
  • Комплектація вікна. Важливо одразу підібрати підвіконня, москітні сітки тощо.
  • Гарантійні умови. Виробник повинен обов’язково надати гарантію на свою продукцію.

Чому варто замовити металопластикові вікна від виробника в Одесі

Завод VIKNALAND займається реалізацією профільних систем в Україні з 2014 року. Під час виробництва компанія використовує інноваційні технології та європейське обладнання, тому її продукція не поступається закордонним аналогам.

Профільні системи VIKNALAND мають відмінні показники тепло- і шумоізоляції. Таким чином, в будинку буде підтримуватися ідеальний мікроклімат, а вуличний шум не турбуватиме вас. Більш того, є можливість встановлення протизламної фурнітури, енергоефективних склопакетів, замків від дітей. Варто зазначити, що профіль VIKNALAND має термін експлуатації понад 40 років.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Вікна з профільних систем VIKNALAND

Перед тим як придбати віконні конструкції VIKNALAND, визначитеся з оптимальною комплектацією виробу:

  • Протизламні вироби. Щоб потрапити в приміщення через вікно, доведеться докласти масу зусиль і витратити багато часу, щоб відкрити протизламну фурнітуру.
  • Енергозберігаючі. Їх головне призначення полягає в утриманні тепла або прохолоди всередині оселі незалежно від пори року.
  • Вікна з замками від дітей. Ідеальний варіант, щоб убезпечити вашу дитину. Вікно не можна випадково відкрити навіть в тому випадку, якщо воно буде знаходитися в режимі провітрювання.
  • Кольорові вікна. Замовивши вікна за ламінованого профілю, ви зможете отримати конструкцію, що на сто відсотків відповідає дизайну вашого інтер’єру.

Купити металопластикові вікна в Одесі на вигідних умовах

Профільні системи від VIKNALAND – це продукція, яка прослужить багато років і буде підтримувати комфортний мікроклімат у вашій оселі. Для покупки звертайтеся до офіційних партнерів заводу-виробника вказаних на сайті. Кваліфіковані фахівці врахують всі ваші вимоги та побажання, виконають необхідні розрахунки, озвучать вартість і встановлять вікно.