Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Новоселиці

телефон:       050 434 56 67
адреса:          вул. Хотинська, 12

 

Придбати металопластикові віконні конструкції в Новоселиці в Партнерів фірми VIKNALAND — рішення для тих, хто цінує якість за прийнятною ціною. Доступні моделі як для бюджетного скління балконів та дач, так і варіанти з високими показниками шумо- та теплоізоляції. Завжди є змога замовити вікно під індивідуальні вимоги, наприклад, кольорові вікна, вікна нестандартних форм або з протиударними склами.

Пластикові вікна VIKNALAND в Новоселиці

Виробництвом високоякісного ПВХ-профілю займається українська компанія VIKNALAND. Партнери компанії виготовляють однойменні вікна VIKNALAND, які відрізняються такими характеристиками, як:

  • повна адаптація під температурні коливання нашого регіону
  • міцність і жорсткість за рахунок внутрішнього армування
  • зносостійкість — завдяки вивіреній рецептурі та технології, вікна зберігають свій білосніжний вигляд довгі роки
  • широка палітра ламінації — доступно понад 200 кольорів та фактур, що дасть змогу вікнам від VIKNALAND
  • вписатися в будь-який інтер’єр
  • високий рівень шумо- та теплоізоляції

Оформити замовлення на вікна VIKNALAND в Новоселиці можна, зробивши розрахунки індивідуальних параметрів кожної конструкції. За умови належного догляду вікна гарантовано прослужать не один десяток років.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Ціна на металопластикові вікна в Новоселиці

Вартість вікна формується залежно від його технічних характеристик. Поміж основних елементів віконних конструкцій VIKNALAND, які впливають на ціну виробу, виділяють:

  • Профіль. Від профілю залежить зовнішній вигляд вікна та термін його експлуатації. Грамотна комбінація ПВХ-профілю, армування, правильного склопакета, фурнітури та професійного монтажу — це ваша гарантія купівлі вікна на довгі роки. Ця конструкція з часом не деформується, стулки не провисають.
  • Склопакет. Від кількості камер склопакета залежить рівень ізоляції звуку та тепла. Якщо потрібно засклити терасу, балкон або неопалювальну споруду — ліпше зупинитися на одинарному склінні або на однокамерному склопакеті. Для будинку, квартири, офісу та інших житлових приміщень використовують двокамерні склопакети. Другий варіант — дорожче, але таки склопакети в рази краще зберігають тепло в приміщенні та знижують рівень шуму з вулиці.
  • Фурнітуру. Ручки, замки, фіксатори вікна та інші додаткові елементи покращують функціональність віконної конструкції, а також впливають на її вартість. Заміські будинки часто комплектуються фурнітурою, стійкою до злому. Для дитячих кімнат заведено використовувати вікна з ручками, у яких є замок.
  • Додаткові елементи. У цю категорію входять антимоскітні сітки, жалюзі, пристрої для мікропровітрювання і т. д. Ці приладдя підвищують комфорт використання вікна, а також впливають на його ціну.

Купити пластикові вікна в Новоселиці

Партнери компанії VIKNALAND в Новоселиці пропонують зробити вибір на користь українських вікон високої якості. Оформити замовлення можна за номером, вказаним на сайті, додатково проконсультувавшись із менеджерами магазину VIKNALAND. До замовлення доступні класичні варіанти вікон, а також моделі з нестандартною формою та фактурою. Є можливість виготовлення віконних конструкцій партіями, за індивідуальними розмірами.