Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Мелітополі

телефон:       096 374 22 40
адреса:          вул. Польова, 1

 

Пластикові вікна у Мелітополі встановлені у багатьох приміщеннях житлового, адміністративного, комерційного, виробничого та іншого призначення. Однак не кожна конструкція з полівінілхлориду розрахована на тривалий термін експлуатації і забезпечує всі ті функції, які на сьогоднішній день можуть виконувати металопластикові вікна. Продукція VIKNALAND – це високотехнологічні профільні системи для вікон з ідеальними характеристиками та можливостями.

Найкращі металопластикові вікна в Мелітополі

Сучасний ПВХ-профіль, який випускає компанія VIKNALAND, має властивості, завдяки яким вікна з нього здатні служити десятки років. Однією з найважливіших функцій таких профільних систем є адаптація під перепади температур в Україні. Купити вікна VIKNALAND у Мелітополі – означає зробити вкладення в комфорт, безпеку та благоустрій свого приміщення. Термостійкість та жорсткість армованого ПВХ-профілю, надійна фурнітура, мультифункціональні склопакети та маса додаткових можливостей – все це робить нашу продукцію найбільш конкурентоспроможною.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Формування ціни на ПВХ-вікна в Мелітополі

На базові комплектації металопластикових вікон зазвичай встановлюють мінімальні ціни. Але такі моделі підходять далеко не всім і не завжди, тому кінцева ціна конструкцій формується залежно від комплектації. Можливості сучасних віконних конструкцій обумовлені технічними характеристиками.

  • Тип профільної системи. Металопластиковий профіль так називають завдяки наявності армуючого профілю всередині пластикового, який забезпечують рамі жорсткість і стійкість до деформацій.
  • Склопакет. Залежно від кількості листів скла і, відповідно, камер, оцінюють звуко- та теплоізоляційні властивості вікна. Близько 70% теплових втрат приміщення відбувається саме через світлопрозору частину вікна, тому для максимального енергозбереження слід замовляти спеціальні теплоефективні склопакети. Для неопалюваних і нежитлових приміщень обирають однокамерні зі звичайним склом або одинарне скління.
  • Фурнітура та аксесуари. Вікно будь-якого типу потребує якісних комплектуючих. Від цього залежить правильна робота стулок – плавний хід, варіанти відкривання та провітрювання, довговічність конструкції та зручність експлуатації. На ціну впливатимуть і аксесуари, причому деякі з них є обов’язковими для нашого регіону – наприклад, антимоскітні сітки, а інші потрібні не всім – наприклад, “дитячі” замки, фіксатори, знімні ручки.
  • Додаткові послуги. Компанії, що спеціалізуються на виготовленні металопластикових вікон у Мелітополі та мають гарну репутацію, пропонують низку супутніх послуг. У Партнерів VIKNALAND можна замовити вікна під ключ, тобто з доставкою, професійним встановленням, гарантійним обслуговуванням. Крім того, тут запропонують встановлення підвіконь, відливів, укосів.

Замовити вікна з ПВХ в Мелітополі

Щоб купити металопластикові вікна, зв’яжіться з офіційними Партнерами VIKNALAND в Мелітополі за вказаними на сайті контактами. Вам допоможуть обрати комплектацію та найближчим часом відправлять спеціаліста, який виконає заміри.