Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Меденичах

телефон:       096 720 36 28
адреса:         вул. Дрогобицька,11

 

Замовити металопластикові вікна в Меденичах та оцінити високий рівень сервісу можна, звернувшись до офіційних Партнерів компанії VIKNALAND. Кожен партнер VIKNALAND допоможе з вибором оптимального варіанту вікон, які підійдуть під конкретні об’єкти нерухомості. Також вибір буде здійснюватися з огляду на передбачений бюджет та технічні вимоги до самих вікон.

Пластикові вікна VIKNALAND в Меденичах

VIKNALAND – українська компанія, яка спеціалізується на виробництві високоякісного віконного ПВХ-профілю. Тому вікна цієї торгової марки відрізняються такими перевагами:

  • адаптацією під температурний режим нашого регіону;
  • зносостійкістю;
  • білосніжний колір вікон буде зберігатися довгі роки;
  • міцністю віконної конструкції, стулки не провиснуть та зможуть витримати велику кількість відкривань.

До того ж вікна VIKNALAND можна замовляти під індивідуальні вимоги з енергоощадження, звукоізоляції та міцності.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Ціна на металопластикові вікна в Меденичах

Вартість віконної конструкції безпосередньо залежить від її габаритів, матеріалів виготовлення та дизайну. Основні характеристики, які впливають на цінник вікна ТМ VIKNALAND:

  • Профіль. Профільна система визначає жорсткість конструкції, її зовнішній вигляд, а також термін служби всього вікна. Від вибору профільної системи залежить тип склопакета, який встановлюватиметься. Бюджетні профілі використовуються для скління в одне скло без склопакета, або з використанням однокамерного склопакета. Профільні системи з кількістю повітряних камер від 4 до 7-ми можна склити двокамерними або трикамерними склопакетами, водночас стулки не провиснуть і не деформуються з часом.
  • Склопакет. Від кількості камер склопакета безпосередньо залежить рівень шумо- та теплоізоляції вікна. До того ж це один з основних чинників утворення ціни виробу. Однокамерні склопакети — бюджетний варіант, використовують їх для встановлення на дачі або на допоміжній споруді, як-то тераса, балкон або комора. Найчастіше однокамерні склопакети ставлять на неопалювані приміщення. Двокамерні склопакети — оптимальне рішення за ціною та якістю. Також багато що залежить від самого скла; воно може бути простим, загартованим або триплекс. Для поліпшення теплоізоляції та приглушення шуму склопакет заповнюється інертним газом.
  • Фурнітура. Від ручок, запорів та іншого приладдя залежить не тільки функціональність вікна, а і його вартість. На заміських котеджах встановлюють вікна зі спеціальними петлями та стійкою до злому фурнітурою. Для віконних конструкцій, що встановлюються в дитячій кімнаті, використовують ручки з блокіраторами та дитячими замками.
  • Додаткове комплектування. Це антимоскітні сітки, жалюзі, відливи, підвіконня, пристрої для мікропровітрювання та інші елементи вікна, що створюють додатковий комфорт під час використання.

Купити пластикові вікна в Меденичах

Замовивши металопластикові вікна в Партнерів компанії VIKNALAND в Меденичах, ви матимете якісний товар за доступною ціною. Отримати консультацію та розрахунок вартості від кваліфікованих менеджерів компанії та оформити замовлення можна, звернувшись до наших Партнерів, за телефонами, вказаними на сайті.