Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Кременчуці

телефон:       050 308 59 99, 067 530 11 32
адреса:          пр-т Свободи, 85

телефон:      067 530 78 07, 067 530 33 20
адреса:         перевулок Гвардійський, 8

телефон:      098 062 03 55
адреса:         вул. Воїнов Интернаціоналістів 13

 

Замислюючись про засклення того чи іншого приміщення, людям відразу приходить ідея встановлення ПВХ-вікон, котрі вже давно є лідерами на ринку. У цьому немає нічого незвичайного, адже вони мають відмінні показники теплоізоляції, енергоощадження, звукоізоляції, забезпечують комфортний мікроклімат, герметичні, екологічні та продаються за прийнятною ціною. Аби пластикові вікна в Кременчуці викликали у вас лише приємні відчуття, пропонуємо звернутися до Партнерів VIKNALAND, які запропонують найкращі рішення з урахуванням ваших уподобань, вимог і запитів.

Як вибирати та де купити пластикові вікна в Кременчуці

Пластикові вікна в Кременчуці слугуватимуть довгі роки та відмінно справлятимуться зі своїм завданням, якщо врахувати кілька важливих нюансів під час їхнього вибору:

  • Характеристики профілю. Профільні системи VIKNALAND мають від 3 до 7 камер, що гарантує захист від шуму, збереження тепла, міцність та стабільну геометрію.
  • Склопакет. Залежно від побажань замовника, склопакет можна покрити тепловідбивним напилюванням, виготовити із загартованого скла або триплекса.
  • Фурнітура. Вікна VIKNALAND укомплектовані надійною фурнітурою, котра забезпечує зручність експлуатації конструкцій упродовж довгих років.
  • Сервіс. Співпрацюючи з партнерами VIKNALAND, ви можете бути впевнені в довготривалій гарантії та професійному обслуговуванні.

Додаткові опції під час купівлі пластикових вікон у Кременчуці

Протизламні вікна

Встановивши такі конструкції, ви не залишите шансу грабіжникам потрапити в приміщення через вікно. Основа цих моделей — посилені багатокамерні ПВХ-профілі, протизламна фурнітура, а також протиударні склопакети з триплекса або загартованого скла.

Енергоефективні вікна

Високі показники енергоефективності досягаються шляхом нанесення сонцезахисного та енергоощадного напилювання, використання «теплих» дистанційних рамок і наповнення камер інертними газами: аргоном або криптоном.

Вікна з дитячими замками

Безпека вашої дитини понад усе! Вікна з дитячими замками мають спеціальні обмежувачі, які не дають змоги відчинити вікно повністю. Водночас є можливість відчинити конструкцію в режимі провітрювання.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Переваги пластикових вікон VIKNALAND

VIKNALAND зарекомендував себе як одного з найкращих українських виробників, котрі виготовляють ПВХ-профілі. Під час їхнього виробництва враховуються погодні умови України. За рахунок адаптації під температурні коливання на території країни вікна відмінно «витримують» як зимовий, так і літній сезон, що дає змогу їм чудово виконувати свої завдання довгі роки.

Купити пластикові вікна в Кременчуці

Плануючи купити пластикові вікна в Кременчуці, необхідно відповідально підійти до питання вибору підрядника та зв’язатися з перевіреною компанією, котра реалізує якісні, надійні, довговічні конструкції та має відмінну репутацію. Звертаючись до офіційних Партнерів VIKNALAND, ви зможете розраховувати на придбання вікон із відмінними технічними характеристиками. В асортименті представлені різні варіанти, тому визначитися з оптимальною моделлю буде нескладно. Для оформлення замовлення телефонуйте менеджерам — вони з радістю проконсультують, розкажуть про нюанси співпраці та дадуть відповіді на всі ваші запитання.