Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Фастові

телефон:       067 405 18 39, 050 403 29 33
адреса:          Мобільний офіс

телефоны:      097 948 07 64
адреса:          Мобільний офіс

 

VIKNALAND – це один з найбільших українських виробників ПВХ-профілів. Бренд займається виготовленням надійних систем, які мають високий рівень міцності, відмінні показники звуко- та теплоізоляції, є зносостійкими та багатофункціональними. Партнери VIKNALAND у Фастові стануть вашими особистими помічниками, які завжди готові надати консультацію та допомогти замовити вікна.
Створення комфортних умов у домі є однією з головних задач його господаря. Придбавши пластикові вікна у Фастові з профілю VIKNALAND, ви зможете забезпечити оптимальний мікроклімат у приміщенні. Затребуваність та попит таких конструкцій пов’язані з їх перевагами:

 • захист від холоду – еластичні ущільнювачі, широкі рами та енергозберігаючі склопакети надійно захищають від низьких температур у приміщенні;
 • шумоізоляція – багатокамерні профільні системи разом з антирезонансними склопакетами забезпечують ідеальний захист від шуму;
 • комфортний мікроклімат – для цього передбачено спеціальний режим провітрювання без протягів;
 • безпека – триплекс або загартоване скло у поєднанні з антивандальною фурнітурою не дасть швидко зламати конструкцію навіть досвідченим злодіям;
 • сталеве армування, що робить профіль у кілька разів міцнішим та жорсткішим.

Які вікна можна купити в Фастові?

Асортимент продукції VIKNALAND у Фастові складається з:

 1. Стандартних вікон. Це моделі з відмінними характеристиками за адекватну ціну.
 2. Енергоефективних – їх головна перевага полягає у багатокамерному профілі та склопакеті з аргоном, завдяки чому в домі завжди буде тепло.
 3. Шумозахисних. Проживаючи навіть на дуже жвавій вулиці, ви не будете чути сторонніх звуків з вікна.
 4. Для дитячої кімнати – відкрити стулки буде неможливо через наявність замків на ручці.
 5. Зломозахисних. Грабіжникам та злодіям доведеться витратити багато часу, щоб розбити ударостійкий склопакет та «розібратися» з міцною фурнітурою.
 6. Сонцезахисних. У даному випадку використовується спеціальне напилення, яке знижує вплив сонячних променів, проте освітленість залишається на тому ж рівні.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Додаткові опції для пластикових вікон у Фастові

Після вибору того чи іншого варіанту Партнери запропонують вам декілька додаткових аксесуарів та можливостей:

 • москітна сітка, що дозволяє провітрювати приміщення влітку та не дає комахам потрапляти до помешкання;
 • ламінація та декоративні елементи – тепер віконна конструкція точно відповідатиме вашому інтер’єру;
 • найбільш популярні варіанти керування стулками – поворотні, відкидні, розсувні. Обирайте рішення, що вам найбільше подобається.

Купити металопластикові вікна у Фастові

Якщо ви плануєте придбати металопластикові вікна у Фастові, пропонуємо звернутися до Партнерів VIKNALAND, які допоможуть вам обрати найкращий варіант з урахуванням всіх вимог, а також швидко оформлять замовлення.