Де купити пластикові вікна VIKNALAND у Дніпрі

телефон:       050 199 87 88
адреса:          Мобільний офіс

 

З появою сучасних ПВХ-профілів VIKNALAND, вікна в приміщенні давно перестали бути просто конструктивним елементом. Завдяки численним фізико-механічним властивостям, вони формують здоровий мікроклімат у приміщенні, захищають від шуму, протягів, зломщиків, приймають участь в оформленні інтер’єру. З дерев’яними та алюмінієвими вікнами такий перелік переваг недоступний, тому вони завжди поступатимуться металопластиковим віконним конструкціям.

Чому варто купити металопластикові вікна в Дніпрі

Встановлення євровікон завжди є актуальни та виправданим. Разом із сучасною конструкцією рами, багатофункціональним склопакетом та надійною фурнітурою ви отримаєте перелік переваг.

  • Теплоізоляція приміщення – в умовах теперішніх цін на опалення, це особливо актиально. Спеціальні ущільнювачі роблять склопакет повністю герметичними, захищаючи приміщення від продувань. Багатокамерний профіль допомагає зберегти тепло, та навіть скло може бути енергоефективним, за рахунок тепловібивного напилення.
  • Шумопоглинання. Звукоізоляція досягнута не тільки за рахунок декількох камер, а й завдяки заповненню міжкамерного простору інертним газом.
  • Декоративні властивості – тепер пластикове вікно є частиною інтер’єру. Завдяки можливості ламінації, віконний блок буде гармонічно виглядати у будь-якому стилі. За допомогою тонувальної плівки, можна надати склу різний відтінок та виготовити під замовлення вітражі.
  • Сучасна фурнітура робить експлуатацію вікна максимально комфортною. Завдяки високим технологіям, петлі, доводники, системи провітрювання, ручки та інші механізми у металопластикових вікнах відрізняються довговічністю та зносостійкістю. Якісна фурнітура забезпечує різне положення стулок для режимів провітрювання та їх легке пересування.
  • Зносостійкість конструкції – якщо купити пластикові вікна VIKNALAND у Дніпрі, з проблемою їх заміни не доведеться стикатися дуже довго. Якісний ПВХ-профіль та армування в основі вікна забезпечують жорсткість та високу міцність, попри постійне навантаження.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Як виготовляють профіль для євровікон VIKNALAND

Кожна профільна система VIKNALAND проходить декілька ступенів контролю якості. Сировиною для ПВХ-профілю є гранульований та порошкоподібний полівінілхлорид. Металопластиковий профіль, який лежить в основі конструкцій , виготовляють методом екструзії. Металевий армований елемент всередині пластикового профілю забезпечує жорсткість та міцність виробу. Коли армований профіль готовий, його ріжуть на потрібні відрізки та водночас зварюють по кутах, формуючи конструкцію – так можна забезпечити точну геометрію рами. Залишається зачистити місця від зварювання у кутах.

Де купити євровікна в Дніпрі

Рекомендуємо купити пластикові вікна в Дніпрі у Партнерів VIKNALAND. Високотехнологічні конструкції на базі міцного металопластикового профілю із полівінілхлориду служитимуть не один десяток років. До них можна замовити додаткові аксесуари у вигляді антимоскітних сіток, у тому числі з ефектом «антипил» та «антикішка». Склопакети можна зробити сонцезахисними чи дзеркальними, використовуючи спеціальну плівку.

Для приміщень на нижніх поверхах замовляйте протизламні елементи. Та якщо у вашому домі дитина – не забудьте обладнати віконний блок дитячим замком чи ручкою із ключем. Партнери VIKNALAND допоможуть вам обрати оптимальну комплектацію конструкцій, враховуючи індивідуальні особливості приміщення та його мешканців.