Де купити пластикові вікна VIKNALAND у місті Чоп

телефон:       050 971 34 54
адреса:          вул. Тисова, 54

 

VIKNALAND — компанія, яка спеціалізується на виробництві ПВХ-профілів для вікон та дверей. Виготовленням саме віконних конструкцій — займаються Партнери компанії, у тому числі й у місті Чоп.

Переваги пластикових вікон VIKNALAND в місті Чоп

Крім вікон, Партнери компанії VIKNALAND в місті Чоп виробляють: двері, балконні блоки, розсувні конструкції, перегородки для офісних центрів, світлопрозорі конструкції різного типу. Продукція цієї торгової марки відрізняється міцністю, довговічністю, унікальністю, зручністю у використанні.

На особливу увагу заслуговує рівень шумоізоляції та теплоізоляції вікон. Можливе замовлення віконних конструкцій із застосуванням індивідуальної фактури та кольору на профілі, зокрема, з імітацією металу або дерева. Для цього використовується спеціальна плівка, якою покривається вся конструкція вікна з однієї або двох сторін. Крім прикраси для вікна, ламінація додатково захищає вікна від прямих сонячних променів та механічного впливу.

Розрахуйте приблизну вартість вікна VIKNALAND

Як формується ціна на металопластикові вікна в місті Чоп

Конструкція та технічні характеристики — ось основні чинники для формування вартості такого виробу, як вікно. Поміж основних показників, ціна вікон залежить від:

  • Профільної системи. У профілях від ТМ VIKNALAND від 4 до 7 камер, унаслідок чого збільшується шумоізоляція та мінімізуються втрати тепла. Варто звернути увагу, що зберегти тепло в будинку та захиститися від шуму сам по собі профіль не допоможе, так як дуже важливо комбінувати профіль із двокамерним енергоощадним склопакетом. Тільки така комбінація працює та знижує ваші витрати на опалення взимку та на оплату електроенергії за користування кондиціонера влітку. Хочете заощаджувати на комунальних послугах — замовляйте вікна VIKNALAND.
  • Склопакета. Неопалювані приміщення, включно з балконом, терасою, лоджією та коморою, обладнують вікнами з однокамерним склопакетом. Ці конструкції відрізняються мінімальним рівнем теплоізоляції та захистом від шуму. Для житлових приміщень монтують вікна з двокамерними склопакетами, додатково для збільшення теплоізоляційних властивостей можливе наповнення склопакетів інертним газом.
  • Типу скла. Просте скло — оптимальний варіант за ціною та якістю. Більш міцним та дорогим склом є загартоване скло або триплекс — кілька скел, з’єднаних між собою полімерною плівкою.
  • Фурнітури. Якість ручок, блокіраторів, провітрювачів та основної фурнітурної обв’язки впливає на підсумкову вартість цієї продукції.
  • Додаткових деталей. Антимоскітні сітки, жалюзі, підвіконня, відливи, обмежувачі та інші речі дещо збільшать вартість конструкції, але зроблять ваше життя комфортнішим.

Де купити пластикові вікна в Чопі

На нашому сайті представлені офіційні Партнери ТМ VIKNALAND. Замовлення на пластикові вікна приймаються щодня. Для оформлення замовлення досить зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів, отримати консультацію менеджера та обговорити з ним усі деталі замовлення.