Де купити металопластикові вікна в Черкасах

телефон:       (047)245-12-39
адреса:          вул. Смілянська, 15

телефон:      (097)987-25-88
адреса:         вул. Смілянська, 163

телефон:      (047)265-99-90
адреса:         вул. Смілянська, 165

телефони:    (047)273-11-65
адреса:         вул. Героїв Сталінграду, 22а

телефони:    (047)273-80-73
адреса:         вул. Ватутіна 175/7

телефони:    (093)575-44-08
адреса:         вул. Садова, 134

телефони:    (066)848-38-02, (093)353-25-56
адреса:         вул. Корольова, 2

 

Металопластикові вікна вже багато років займають провідну роль на ринку. Активний попит на конструкції з ПВХ профілю безпосередньо пов’язаний з їх тривалим експлуатаційним терміном, збереженням тепла в приміщенні, шумоізоляції та багатьма іншими перевагами. Для покупки якісного і надійного вікна рекомендуємо звернути увагу на профільні системи українського виробника Viknaland.

Критерії вибору пластикових вікон в Черкасах:

Якщо ви хочете замовити вікна Черкаси, які точно будуть відповідати вашим очікуванням, обов’язково звертайте увагу на:

  • Характеристики ПВХ-профілів. Дані конструкції можуть мати від 3 до 7 камер, зі збільшенням кількості камер зростає міцність конструкції, тепло і шумозахисні характеристики.
  • Склопакет. Товщина скла та кількість камер, склопакет може бути доповнений додатковим покриттям або броньованим склом.
  • Комплектацію. Оптимально одразу ж замовити підвіконня, відливи, москітні сітки та інші комплектуючі.
  • Зовнішню складову. Ціна ламінованих вікон трохи вища, ніж стандартних білих, зате кольорові вироби здатні додати приміщенню особливого шарму.
  • Гарантійні умови. Показник надійності вікна – наявність гарантійного терміну.

Чому саме профіль від Viknaland?

Українські профільні системи Viknaland – це оптимальний варіант для кліматичної зони нашої країни. Термін експлуатації профілю більше 40 років. Вікна за такого профілю ефективно зберігають тепло і захищають від шуму. Продукція доповнюється сертифікатами і відповідає вимогам ДСТУ.

Профільні системи Viknaland для будь-яких умов

Виробник пропонує декілька опцій:

  • Протизламні вікна. Мають протиударне скло і протизламну фурнітуру. Щоб відкрити таке вікно, грабіжникам доведеться витратити багато часу.
  • Енергоефективні вікна. Здатні зберегти тепло в квартирі в зимову пору року, забезпечити прохолоду в літній сезон.
  • Вікна з замками від дітей. Більше не доведеться перейматись, що дитина раптом відкриє вікно. Такі конструкції легко встановлюються в режим провітрювання, а для їх відкриття потрібен ключ.
  • Кольорові вікна. Ламіновані конструкції покриваються плівкою будь-яких відтінків. Доступна широка палітра кольорів, тому з вибором оптимального варіанту не виникне проблем.

Купити металопластикові вікна в Черкасах

Виробник Viknaland реалізує профільні системи з ідеальним співвідношенням української ціни і європейської якості. Щоб замовити вікна ТМ Viknaland, зверніться до офіційних партнерів компанії. Фахівці допоможуть вам з вибором та розрахують вартість будь якого вікна.

Розрахуйте вартість вікна

Ukrainian