Нова лінія WPR NWA.350.8000 для ламінування профілю з використанням водних праймерів. Виходимо на дверний ринок.

Шановні колеги по ринку. Сьогодні хочемо розповісти вам про наше нове обладнання для ламінування профілів, WPR NWA.350.8000, яке працює на екологічно-чистих водних праймерах. Нова ламінаційна лінія має ряд значних переваг в окутуванні будь-яких ПВХ-профілів завдяки новим опціям. Зараз розповімо детальніше, що ми маємо на увазі:

1. Перше на що варто звернути увагу, це на терморегульовану ІЧ лампу для попереднього прогрівання ламінаційної плівки.
Система дозволяє контролювати і підтримувати постійну температуру плівки в автоматичному режимі. Зчитування температури здійснюється за допомогою безконтактного ІЧ датчика.

Переваги WPR:

  • гарантує використання усіх видів плівки
  • покращує адгезію не залежно від можливих різких перепадів температури всередині виробничого приміщення.

2. Далі зверніть увагу на розмотувач плівки.Розмотувач, має точне пневматичне гальмування. Фіксація рулону відбувається методом розширення, з центральним управлінням, що забезпечує швидке регулювання робочої позиції.
Переваги WPR:ексклюзивна система гальмування WPR гарантує високу точність сили натягування плівки при будь-якій швидкості роботи і різній ширині плівки.

3. Автоматичний контроль гальмування “AFC”. За допомогою лазерного датчика система визначає зміни діаметра бобіни і підтримує постійне гальмування.
Переваги WPR:
не відбувається розтягування і розриву плівки.

4. Тепер щодо екологічності. Автоматична система дозування праймера, розроблена WPR / TAKA, є єдиною системою, яка гарантує максимальну точність і повторюваність на одному з найважливіших ділянок процесу окутування профілів і дозволяє використовувати екологічні праймери на водній основі. Це дозволяє нам сміливо стверджувати, що вироблений нами кінцевий продукт є якісним і екологічно чистим. Компанія VIKNALAND піклується про споживачів і про навколишнє середовище.

5. За рахунок подовженої конструкції нового обладнання компанія VIKNALAND розширює спектр надання послуг з ламінування профілю. Тепер у нас є можливість огортати не тільки ПВХ-профілі, а й дерев’яні конструкції. Відповідно, ми маємо можливість вийти за рамки віконного ринку і охопити дверний напрямок. Тож, будемо раді співпраці з новими Партнерами.

6. Додаткові опції нового обладнання дозволяють використовувати декоративні плівки без пластифікаторів (наприклад, серії Exofol PX). Таким чином, наша компанія є більш гнучкою для роботи з клієнтами, оскільки може використовувати різні види плівок.

7. За рахунок збільшення максимальної ширини плівки до 350 мм, з’являється можливість ламінувати більш складні і широкі конструкції.

8. Лінія оснащена системами безпеки згідно норм ЄС. Автоматична система сама контролює зовнішні втручання в рушійні предмети. Компанія VIKNALAND піклується про безпеку роботи своїх працівників, і перша в Україні встановлює обладнання з подібною системою, яке 100% відповідає новим вимогам безпеки Євросоюзу.

Тож, колеги, компанія VIKNALAND розширює спектр надання послуг з ламінації. Тепер ми можемо ламінувати також дерев’яні профілі та більш широкі ПВХ-системи, використовуючи екологічно-чисті водні праймери. Тож, запрошуємо до співпраці з нашою компанією!