До недавнього часу у свідомості українців існував стереотип, що кращі вікна бувають тільки німецького походження. Міф цей сягає корінням в постдефіцитні 90-ті роки, коли вся привезена з-за кордону екзотика вважалася беззаперечним еталоном якості. Так сталося і з першими на пострадянському просторі металопластиковими вікнами, які спочатку дійсно привозили з Німеччини. Правда, за шалені гроші й найчастіше як предмет розкоші.
У ті ж 90-ті в Україні почали масово з’являтися заводи, що виготовляють світлопрозорі конструкції та продають їх під виглядом німецьких. Такий тактичний хід цілком виправданий, адже бренд «німецькі вікна» вже давно вкоренився у свідомості наших співгромадян. Заповзятливим маркетологам залишалося лише правильно вибудувати рекламну кампанію.
Отже, сьогодні на українському віконному ринку ситуація склалася наступна: покупець моментально реагує на етикетку «німецький продукт», хоча істинно німецьких вікон в Україні немає зовсім! (Не будемо брати в розрахунок ексклюзивні дорогі конструкції, які привозяться на замовлення.) Усі вікна, що продаються в Україні під виглядом німецьких, виготовлені в Україні та офіційно є українським продуктом. Навіть якщо профіль, з якого виготовляють ці самі вікна, має закордонне походження (зазвичай це різноманітні країни Європи та Азії). Іншими словами, “німецька якість вікон” – це не більше ніж маркетинговий хід, що підштовхує довірливих українців до купівлі конкретних брендів.
Але ТМ VIKNALAND руйнує міфи й ламає стереотипи. Компанія ТОВ “Вікналенд” ніколи не соромилася свого походження і не прикривалася німецьким корінням. Ми відкрито заявляємо, що виготовляємо профільні системи TM VIKNALAND в Україні на власному заводі. Незмінно висока якість нашого профілю підтверджується тим, що ось уже багато років компанія ТОВ “Вікналенд” входить до трійки лідерів України на ринку ПВХ-профілю. Тому немає сенсу переплачувати за нібито “німецьку” етикетку, адже й українці вміють робити дійсно високоякісний продукт!