Головні критерії вибору вікон в дитячу кімнату - у другій серії передачі «Удачний проект»

Як вибрати металопластикові вікна в дитячу кімнату? На які аспекти потрібно звернути увагу, щоб вони добре зберігали тепло, були безпечними для дітей і, звичайно ж, подобалися маленьким мешканцям? Про це розповідає заступник директора з виробництва компанії VIKNALAND Олег Пляха.

Нагадуємо, що VIKNALAND став спонсором показу програми «Удачний проект» на телеканалі «Інтер». У першому випуску директор компанії Юрій Лисенко розповів про те, яким чином вікна зможуть захистити ваш будинок від зловмисників, і пояснив конструкційні особливості противовзломной фурнітури.

У цьому випуску мова піде про ремонт у дитячій кімнаті. І, як ви здогадалися, вікна тут грають дуже важливу роль. Саме від вибору віконної конструкції залежить те, як дитина буде себе почувати в своїй кімнаті.

  1. Одне з головних умов для комфортного проживання дитини – це помірне тепло. Діти не повинні потрапляти під протяги, мерзнути в холодну пору року або навпаки погано спати через літню спеку. Тому дуже важливо грамотно підібрати вікна та комплектуючі.
  2. Другий не менш важливий аспект – безпека. Використовуючи сучасні технології, компанія VIKNALAND зробила пластикові вікна з екологічних матеріалів. Для захисту дітей від випадання на вікнах встановлена ​​спеціальна ручка з замком.
  3. Третій момент, який потрібно враховувати при виборі вікна в дитячу, – шумоізоляційні властивості. Якщо будинок знаходиться біля галасливих місць, таких як аеродром, залізниця або стадіон, краще обрати спеціальний шумоізоляційний пакет.
  4. І четвертий чинник, на який потрібно звернути увагу, купуючи пластикові вікна в дитячу, – це зовнішній вигляд. Оскільки діти люблять яскраві і веселі відтінки, обов’язково зверніть увагу на ламіновані моделі вікон.

Якщо ви хочете, щоб ваші діти не хворіли, не піддавалися ризику випадання з вікна і відчували себе максимально комфортно і радісно в улюбленій кімнаті, тоді дивіться 102 випуск передачі «Удачний проект» на телеканалі «Інтер». Він вже доступний за цим посиланням: https://youtu.be/ZqWt9T0O7d8

Впевнені, наші поради точно знадобляться вам при виборі металопластикових вікон в дитячу. Програма «Вдалий проект» виходить щонеділі на телеканалі «Інтер» о 8.00 ранку.

VIKNALAND – вікна, якими пишаємося не тільки ми, а й наші клієнти!